Як почистити мову від нальоту. Як почистити зубний камінь.

Правильний догляд за порожниною рота - азбука профілактики проблем із зубами. Це знають всі, але, виявляється, не все в курсі, як правильно це робити. Зокрема, це стосується мови , на якому, як і на зубах, затишно живуть бактерії, але який далеко не всі люди чистять. До гігієні мови слід приступати після того, як почищені зуби і ретельно прополоскати рот.
Інструкція
1
Перш, ніж чистити мови , огляньте його. Справа в тому, що мова, крім участі в мові і прийомі їжі, є індикатором стану нашого здоров'я, недарма лікар при огляді каже: «Покажіть язик».
2
Переконайтеся, що ваш язик не сигналізує про неполадки в організмі. Ідеальний стан - це коли він м'який, рожевий, має посередині рівну поздовжню складку, і ворушити ви їм можете без труднощів і хворобливих відчуттів. Якщо справа йде саме так, тільки є невеликий наліт білуватого кольору - приступайте до чищення.
3
Якщо при огляді ви виявляєте щільний і рясний наліт жовтого або білого кольору або зовсім «малюнок» з нальоту, що нагадує географічну карту, відкладіть чистку мови і вирушайте до лікареві, оскільки орган таким чином сигналізує вам про те, що організм потребує помощі.- Щільний і рясний білий наліт заявляє про кишкових проблемах, запорах і отравленіях.- Жовтуватий наліт говорить про те, що ваша травна система стала давати збої, неповноцінно працює жовчний пузирь.- Явний жовтий наліт сигналізує про захворювання жовчного міхура. І чим колір більш насиченою, тим про більш серйозної стадії хвороби він говорить.- Сірий і чорний кольори нальоту на мові кажуть про хронічні захворювання, глибоко запущених. Печінка і жовчний міхур катастрофічно потребують помощі.- «Географічні плями» сірого або білуватого кольору різного ступеня ущільненості можуть говорити і про кандидозном стоматиті, і про дисбаланс у роботі шлунково-кишкового тракту, а також про його захворюваннях.
4
Якщо наліт - показник деякого дисбалансу в роботі ШКТ - приймайте активоване вугілля. Якщо претензій до роботи внутрішніх органів у вас немає - звертайтеся до стоматолога за консультацією і не затягуйте з лікуванням.
5
Чистку мови виконуйте звичайною зубною щіткою з щетиною середньої жорсткості. Використовуйте ту ж зубну пасту, що і для зубів. Щітку при чищенні ведіть від кореня мови - до його кінчика.
6
Якщо при чищенні щіткою підступає нудота, чистите спеціальним скребком. Незалежно від того, є наліт на мові або його немає, необхідно кожен день проводити цю гігієнічну процедуру, тоді ви уникнете неприємного запаху з рота і надовго збережете здоров'я зубів.