Як витравити тарганів. засоби Як витравити з квартири тарганів.

В світі налічується тисячі видів тарганів , але по сусідству з людиною живе рудий тарган-прусак, який вміє добре пристосовуватися до будь-яких умов, є усеїдним, швидко плодиться і в житло спостерігається тарганів навала. Методів боротьби з даними комахами існує безліч, але якщо будинок багатоквартирний, то боротися поодинці не має ніякого сенсу. Таргани можуть покинути житло, почувши небезпеку, але вони обов'язково повернуться знову. Тому боротьба повинна проводитися у всіх сусідніх квартирах. Тільки таким способом можна позбутися від прибульців.
Вам знадобиться
  • - борна кислота;
  • - сирий жовток від яйця;
  • - варену картоплю;
  • - мілкий від тарганів;
  • - аерозоль;
  • - трилітрова банка;
  • - газета або тканину;
  • - хімічний засіб для боротьби з садовими шкідниками.
Інструкція
1
Найбільш ефективний метод позбавлення від тарганів - це викликати фахівців з СЕС і провести комплексну обробку всього багатоквартирного будинку. Сучасні препарати не мають запаху, тривало і надійно діють. Це допоможе забути про тарганів не на один рік, але тільки в тому випадку, якщо всі сусіди погодяться проводити обробку в своїх квартирах.
2
Боротьба поодинці приносить тимчасовий ефект. Можна зменшити поголів'я або ненадовго позбутися його. Для цього використовувати будь-які види крейди від тарганів . Наносити їх потрібно в передбачуваних місцях пересування, густий замкнутої смугою.
3
Народний спосіб боротьби з тарганами полягає в замішуванні аптечної борної кислоти з жовтком сирого яйця і вареною картоплею. Засіб розкочується в дрібні кульки і розкидається по всій кухні біля плінтусів і щілин, а також по всій квартирі. Допомагає скоротити поголів'я розсипання сухої борної кислоти по місцях пересування комах і щілинах.
4
У продажу представлений широкий асортимент гелів від тарганів . Їх наносять по стінах, плінтусах, задніх стінок меблів. Наносити потрібно по всій квартирі, а не тільки в кухні та ванній кімнаті. Засіб дуже ефективне, допомагає швидко впоратися з тарганами, але в міру закінчення терміну дії вже нанесеного кошти комахи можуть з'явитися знову. Тому щоб уникнути навали нових колоній гель слід оновлювати кожні два тижні.
5
Використовуються також пастки із принадами. Для цих цілей береться трилітрова банка, обгортають тканиною або папером, щоб тарганам була не слизько в неї влазити. В банку можна покласти будь смачні продукти, копчене сало, варене яйце, ковбасу, сир і т.д. Потрапили в пастку таргани не зможуть вибратися по слизьких краях банки, і їх залишиться тільки знищити. Але метод цей малоефективний, і позбуватися від тарганів доведеться дуже довго.
6
Також у продажу з'явилися нові види аерозолів, які допомагають впоратися з тарганами. Вони представлені від різних виробників і мають різноманітні торгові назви. Для їх використання необхідно уважно ознайомитися з інструкцією на упаковці і застосовувати відповідно до рекомендацій виробника.
7
Багато господинь використовують засіб для боротьби з садовими і городніми шкідниками, але розводять його в більш концентрованому вигляді. Рецепт такий. Одну ампулу засоби слід розвести в склянці води і нанести на всі місця пересування тарганів .
8
Який би метод ні використовувався для знищення тарганів , потрібно стежити, щоб домашні вихованці, кішки і собаки не поїдали тарганів , які лежать догори лапками. Тому що вони вже отруїлися, а домашніх тварин буде нудити.