Як записати відео з монітора.

Запис відеоматеріалів з монітора вашого комп'ютера може дати безліч можливостей - наприклад, створення покрокових інструкцій, відеопрезентацій, запам'ятовування корисної інформації, збереження у відеоформаті порядку ваших дій у вирішенні будь-якої ситуації, і багато іншого. При цьому багато хто не знає, що записати відео того, що відбувається на екрані монітора є можливим - і втрачають масу зручностей. Як же записати відео з монітора?
Вам знадобиться
  • - програма uvScreenCamera
Інструкція
1
Приклад якісної утиліти, що служить для цих цілей - uvScreenCamera. Знайдіть в Інтернеті і скачайте таку версію (наприклад, другу), в якій можливий при безкоштовному користуванні експорт відеофайлу в зручний формат avi. На відміну від інших програм подібного роду, цієї утилітою дуже легко користуватися. Від вас не потрібно практично жодних додаткових складних налаштувань і зміни параметрів - програма все зробить за вас. Від вас вимагається тільки декілька дій, які запустять програму в дію.
2
Позначте ту частину екрану, яка повинна увійти в відеозапис. Наприклад, якщо ви хочете записати свої дії в якомусь конкретному вікні, не обов'язково робити відеозапис всього екрану. Досить буде виділити тільки потрібне вікно. Цей параметр ви виберете в панелі «Область записи» - весь екран, область або вікно. Якщо ви виділяєте довільну область, а не вказуєте на конкретне вікно, ви повинні будете обвести цю область кольоровою рамкою.
3
Далі вкажіть частоту кадрів в запису і відзначте, чи потрібно вам, щоб в процесі записувалися супутні звуки.
4
Розібравшись з настройками, натисніть кнопку запису і починайте виробляти операції, які ви планували зняти. Коли ви закінчите роботу - натисніть «Стоп».
5
Щоб вибрати потрібний формат при збереженні, виберіть «Експорт» і в списку відзначте потрібний формат, наприклад avi або swf.