Як зігнати набряки. зняти набряки горла народними методами.

Набряком називають збільшення тканин у зв'язку з надлишком лімфатичної рідини. Вони виникають через поганий відтік крові і лімфи і можуть бути викликані різними причинами. Найчастіше людей турбують набряки ніг. Вони можуть бути пов'язані з венозною і серцевою недостатністю і зазвичай виникають при довгому ходінні на каблуках або роботі в положенні стоячи. Ноги можуть набрякати і при хворобах нирок, і при цирозі печінки.
Інструкція
1
Набряки рук зазвичай доповнюють інші набряки . Руки можу набрякати при вагітності, серцевої і ниркової недостатності.
2
Набряки особи можуть бути наслідком алергії на косметику і харчову алергію. Також особа набрякає при захворюваннях щитовидної залози. Під очима набряки можуть з'явитися при перевтомі, великій кількості випитої кави або рідини на ніч, а також при хворобах нирок.
3
Найнебезпечнішим є набряк горла, викликаний алергією і ускладненням ГРВІ. Його знімають антигістамінними препаратами або курсом лікування риніту або гаймориту. Продуктами, що викликають харчову алергію, в більшості випадків є арахіс, молочні продукти, яйця, риба, соя. Набряк Квінке - гостра форма набряку при алергії, при якій набряклість вражає обличчя, язик, губи, повіки і руки.
4
Набряки при вагітності не повинні викликати занепокоєння, якщо вони не зачіпають стегна і живіт. В цьому випадку потрібно негайно звернутися до лікаря.
5
Як можна позбутися від набряків? Самій невідкладної допомоги вимагають набряки гортані і набряки Квінке, так як вони ускладнюють дихання і можуть привести до задухи. Хворому потрібно зробити укол адреналіну і ввести внутрішньовенно або внутрішньом'язово антигістамінний препарат. Обов'язково потрібно викликати швидку допомогу.
6
При схильності до набряків слід зменшити споживання солоної і жирної їжі. Набряки, не пов'язані з алергією, можна зняти за допомогою ванночок з морською сіллю або контрастного душу. Сечогінні засоби можна приймати тільки після консультації з лікарем. Природним замінником сечогінних препаратів є фруктові та овочеві соки. Сечогінну дію викликають і настої мучниці, смородини, брусниці і хвоща. Але пити їх слід тільки після консультації з лікарем.
7
При вагітності займатися самолікуванням навіть народними засобами небезпечно. Необхідне лікування повинен призначити лікар. Зняти набряки ніг можна прохолодними ваннами і розтиранням мочалкою ступень. Можна використовувати косметичні засоби проти набряків. Вагітним не можна приймати сечогінні засоби, але зняти припухлості допомагають склянку води з лимоном або компот з брусниці.