Як вибрати шотландського кошеняти.

Вибір кошеняти може ускладнюватися тим, що у кожної породи є певні стандарти. І деякі відмінні риси може визначити тільки фахівець. Якщо ви не збираєтеся представляти кошеняти на виставках, ви можете самостійно вибрати вихованця з дотриманням усіх процедур.
Інструкція
1
Шотландська порода кішок зараз популярна завдяки своїм віддаленим родичам - британським кішкам. І хоча це абсолютно різні породи кішок, вони складаються в одній породної групі і мають схожі ознаки. Шотландські кішки коштують дешевше британців, і якщо ви хочете мати «плюшевого ведмедика» за реальні гроші, скоттишей якраз те, що вам потрібно.
2
Шотландські кішки розрізняються по виду вух. Бувають кішки зі стоячими вухами - striate, а також «висловухі» - fold. Останні користуються популярністю через незвичайної форми вух. Хоча виникло таке будова як наслідок мутації і вважалося дефектом, зараз це окремо стоїть порода.
3
Вуха у «висловухих» кішок плескаті до голови, вони широкі і звисають вперед і вниз. Через форми вух ці кішки мають трохи здивований вигляд, широко розставлені очі і плоску форму черепа.
4
При виборі кошеняти зверніть увагу на шерсть. Вона повинна бути короткою, щільною, здорового вигляду. Допускаються різні забарвлення хутра від однотонного до біколорного і таббі. Шерсть у здорового кошеняти повинна бути м'якою на дотик, блискучою, без залисин і скачайте місць.
5
скоттишей мають досить великий і розвинений скелет. У них велика голова на короткій шиї, м'язисті ноги, сухорляве статура.
6
Котенка забирають не раніше двох місяців, деякі заводчики віддають у віці трьох місяців, після першого щеплення. Заводчик зобов'язаний вам дати рекомендації щодо змісту і харчуванню кошеняти , а також видати документи, що підтверджують його походження. Такі папери видають клубні заводчики, але ціна на кошенят в таких місцях набагато вище.
7
При виборі кошеняти обов'язково подивіться на його маму-кішку. Вона повинна мати здоровий вигляд і всі ознаки породи. Відповідальний заводчик покаже і фотографію тата, і документи, що підтверджують родовід кішки, якщо вона є. Чи не посоромилися попросити ветеринарний паспорт мами-кішки з відмітками про щеплення. Все це дає гарантії, що вам продадуть здорова тварина.