Як підключити два маршрутизатора.

Іноді виникають ситуації, коли рівень сигналу бездротової мережі в певних місцях занадто низький. Для збільшення зони покриття бездротової точки доступу прийнято об'єднувати Wi-Fi маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатори, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Перш ніж купувати і встановлювати обидва маршрутизатора , необхідно уточнити декілька нюансів. По-перше, краще використовувати два ідентичних пристрою. Це знизить ймовірність збоїв в роботі єдиної мережі. По-друге, виберіть місця для установки обладнання. Переконайтеся, що вас влаштує зона покриття створеної бездротової мережі.
2
Придбайте два Wi-Fi маршрутизатора . Встановіть їх в заздалегідь підготовлені місця. Виберіть обладнання, яке буде підключено до кабелю з'єднання з інтернетом. Здійсніть дане підключення, використовуючи для цього порт Internet (WAN) маршрутизатора .
3
З'єднайте між собою обидва пристрої. Один кінець мережевого кабелю підключіть до порту LAN маршрутизатора , описаного в другому кроці, а другий - до порту Internet (WAN) іншого пристрою. Це забезпечить передачу інтернет каналу другого пристрою.
4
Підключіть до першого маршрутизатора ноутбук або комп'ютер, використовуючи для цього LAN-порт. Відкрийте браузер і перейдіть в меню налаштувань пристрою, ввівши його IP в адресний рядок. Перейдіть до пункту «Налаштування мережі» або Internet Setup Settings. Задайте параметри, необхідні для здійснення підключення до інтернету. Їх ви можете уточнити у фахівців технічної підтримки провайдера.
5
Відкрийте меню Wireless Setup Settings (Налаштування бездротової мережі). Введіть ім'я (SSID) і пароль для мережі. Виберіть типи радіосигналу і безпеки із запропонованих варіантів.
6
Повторіть настройку бездротової мережі для другого маршрутизатора , змінивши назву точки доступу. В налаштуваннях локальної мережі виберіть тип LAN. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва Wi-Fi маршрутизатора . Тепер ви можете підключати комп'ютери до будь-якого пристрою, а ноутбуки - до обох бездротових мереж. Відразу після підключення всі пристрої отримають доступ до інтернету.