Як прибрати зубний наліт.

Зубний наліт є скупченням відкладень, які з'являються на зубах вже через дві години після чистки. Спочатку вони білі і м'які, але потім під дією мікроорганізмів жовтіють і тверднуть. Щоб уникнути появи наліт а зуби потрібно чистити двічі на день.
Вам знадобиться
  • - питна сода;
  • - активоване вугілля.
Інструкція
1
Зняття зубного наліт а в домашніх умовах - справа непроста. Найпоширенішим народним способом його видалення є питна сода. Зубну щітку занурюють в соду і обережно чистять зуби. Водити щіткою по зубах потрібно легко і плавно, без натискань. Таку чистку рекомендується проводити не частіше одного разу на тиждень, так як сода може зруйнувати зубну емаль.
2
Практикується зняття зубного наліт а за допомогою активованого вугілля. Одну таблетку вугілля потрібно потовкти, занурити в порошок зубну щітку і чистити зуби хвилин п'ять. Потім почистити зуби звичайною зубною пастою.
3
Природними отбеливателями зубів є морква, яблука і кукурудза. Вони зміцнюють зубну емаль і позитивно впливають на дентин. Тому потрібно ввести ці продукти в свій щоденний раціон. Кукурудза, до того ж, ще й зміцнює зуби. Цей продукт можна вживати в їжу в вигляді зерен, крупи чи борошна.
4
Видалити зубний наліт і надати зубам блиск можна, чергуючи відбілюючі зубні пасти з пастами, що мають парадонтологіческій ефект.
5
Якщо зуби запущені і зубної наліт самостійно видалити не вдається, краще звернутися в стоматологічну клініку. При запущеній порожнини рота самостійне видалення зубного наліт а може тільки погіршити стан зубів і ясен.
6
У сучасній стоматології зняття зубного наліт а виробляють ультразвуком. Цей спосіб найефективніший і безпечний для зубної емалі і ясен. Посмішка після такого чищення стає білосніжною і сяючою, а з порожнини рота видаляються всі шкідливі мікроорганізми. Таким чином, видаливши зубний наліт ультразвуком, ви ще й оздоровлюєте ротову порожнину.
7
Щоб уникнути пожовтіння зубів, слід зменшити вживання кави і чаю, а також кинути палити. Якщо не кращим людям рекомендується відвідувати стоматолога один раз на півроку, то курцям це слід робити набагато частіше - один раз в 3 місяці.
Красиві зуби - запорука успіху привабливою посмішки, яка здатна розтопити будь лід у стосунках. Але часто навіть самі рівні зуби затьмарює жовтий наліт . Цей неприємний недуга псує не тільки посмішку, а й настрій. Позбутися його допоможуть кілька досить простих методів.
Інструкція
1
Використовуйте професійні відбілюючі зубні пасти. Міфи про ненадійність таких паст давно розвіяні, вони дійсно допоможуть освітлити жовтий наліт і надати зубам природну білизну. Головне правило - придбайте професійні пасти в аптеках або стоматологічних кабінетах. Ними не варто користуватися постійно, достатньо одного місяця на півроку; в решту часу ж застосовуйте свою звичайну зубну пасту.
2
Збільште жорсткість щітки. Чим жорсткіше зубна щітка, тим інтенсивніше вона бореться із зубним наліт ом. Врахуйте, що її також не можна застосовувати постійно - є небезпека пошкодити зубну емаль.
3
Скористайтеся харчовою содою. Раз в тиждень перед застосуванням пасти чистите зуби звичайної содою. Умочіть змочену водою щітку в порошок і з несильним натиском потріть їй зуби протягом 3 хвилин. Потім обробіть зуби звичайної пастою.
4
Активоване вугілля також сприяє усуненню жовтого наліт а. Розтлумачте таблетку і за допомогою щітки втирайте порошок в зуби. Сполосніть рот водою і почистіть зуби звичайної пастою.
5
Частіше вживайте яблука та моркву. Жорсткі овочі не тільки розробляють щелепу, а й допомагають зубам залишатися природно білими. Візьміть за правило їсти хоча б одне яблуко в день, - так ви позбавитеся від утворення жовтого наліт а і зубного каменю.
6
При частому вживанні кави і сигарет варто задуматися про професійну чищенні порожнини рота. Зауважте, що це не відбілювання, а саме чистка. Стоматолог позбавить ваші зуби від сторонніх забруднень ( наліт а, каменю та іншого) і вони знову набудуть свій природний відтінок. Таку чистку варто проводити раз на рік. Відбілювання же з часом погіршує стан емалі за рахунок хімічного впливу, а також надає зубам неприродну білизну, тому від нього варто утриматися.