Як утеплити торцеву стіну.

Утеплення стін будинку - важливе завдання для кожного домовласника. Торцеві стіни є найважливішим елементом для процесу теплообміну усередині приміщення, і дуже часто заповітне тепло йде саме через них. Вихід є - утеплення торцевої стіни допоможе вам підтримувати необхідну кількість теплової енергії без зайвих витрат на енергоресурси.
Вам знадобиться
  • - будь-які теплоізоляційні матеріали (утеплювач, пінопласт і так далі);
  • - антисептичний грунт;
  • - водостійкі гипсокартоновиє листи;
  • - профілі, куточки ;
  • - шпаклівка, шпатель;
  • - дриль або перфоратор;
  • - армована стрічка;
  • - шпалери, інші елементи декору.
Інструкція
1
Утеплення потрібно починати з підбору матеріалів. Подумайте, які будівельні матеріали будуть вам по кишені або будуть краще поєднуватися з уже наявною обробкою. Краще використовувати гіпсокартон, так як він буде захищати стіну від вітру і протягу.
2
Обробіть поверхню стіни антисептичним грунтом - це вб'є мікробів і не дозволить стіні відволожитися.
3
Закріпіть по всьому периметру стіни теплоізоляційний матеріал. Краще використовувати спеціальний будівельний матеріал для теплоізоляційних робіт від провідних світових виробників. У такому випадку ви зможете бути впевнені, що робота буде завершена повністю, і вам потім не знадобиться заново розкривати стіну через те, що звідти піддуває.
4
Зашийте стіну гіпсокартоном і зашпатлюйте стики, кути і шви так, щоб щілини були б повністю закриті. Шпаклівка повинна наноситися в кілька шарів. Виправте нерівності і переходите до зовнішньої обробки стіни (забарвлення, обклеювання і так далі).
Зверніть увагу
Утеплення стін зсередини часто пов'язане з великою кількістю сміття та будівельних відходів. Планувати дану справу краще разом з передбачуваним ремонтом, так як відновити одну стіну і вписати її візуальний вигляд у вже існуючий цілісний інтер'єр приміщення буде не зовсім просто.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб стіна була повністю зашитою, і проникнення вітру з під неї було неможливим. В іншому випадку вам доведеться виправляти зроблені помилки.