Як налаштувати себе на операцію.

Операція і відновлювальна терапія після неї пройдуть набагато успішніше, якщо у пацієнта буде позитивний настрій. Завдання привести хворого в оптимістичний настрій лягає не тільки на плечі оточуючих - лікарів і близьких людей. Дуже важливий самонастрой, який активізує внутрішні резерви. Він допомагає позбутися навіть від самого важкого захворювання.
Інструкція
1
Найголовніше - відгородити себе від жахів, які можуть розповідати сусіди по палаті. Якщо є можливість, краще залишати приміщення під час історій про невдалі операціях і смертельних випадках. Якщо піти з палати не можна - просто не слухайте сусідів. Попросіть рідних принести плеєр і включіть голосніше музику.
2
Розповіді про вдалі операції - ось те, що вам зараз потрібно. Попросіть близьких знайти в інтернеті і роздрукувати повідомлення пацієнтів, які пережили подібне хірургічне втручання. Прочитайте про те, як проходила відновна терапія, що вони відчували в ході операції. Готуйтеся до того, що все пройде легко і без ускладнень.
3
Пошукайте спеціалізовану медичну літературу з описом майбутньої операції. Прочитавши цей текст, стане зрозуміло, що все вже вивчено до найдрібніших подробиць. Ці операції робилися сотням або навіть сотням тисяч пацієнтів. І все закінчилися вдало.
4
Уявіть життя після хірургічного втручання. Хвороба більше не турбує. Організм зміцнів, набрався сил, готовий до нових перемог. Налагоджується робота, стосунки в сім'ї переходять на новий рівень. Все це здійсненно, потрібно тільки повірити в себе.
5
Якщо напередодні операції мандраж не проходить - попросіть у лікарів заспокійливе. Вночі потрібно добре виспатися, щоб бути повністю готовим до хірургічного втручання.
6
Попросіть докторів після операції покласти поруч з ліжком мобільний телефон. Як тільки наркоз відійде, можна буде зателефонувати близьким і повідомити їм про вдалий результат. Перед операцією думайте тільки про те, як будете набирати номери улюблених людей і радувати їх.
7
Ні хвилини не сумнівайтеся в тому, що операція пройде успішно. Людський організм далеко не повністю використовує свої можливості. Вірте в те, що відкриються внутрішні резерви, які допоможуть подолати хворобу. Відновлення пройде швидко, а організм залишиться здоровим на довгі-довгі роки.
Більшість людей не люблять звертатися до лікарів навіть при виникненні серйозних скарг на стан здоров'я. Тому до моменту відвідування клініки може виявитися, що консервативні методи лікування вже не дадуть бажаного результату, і для кардинального поліпшення стану лікарю доводиться запропонувати пацієнтові виконати ту чи іншу операцію .
Інструкція
1
Поговоріть з лікарем і постарайтеся зрозуміти суть поставленого їм діагнозу, а також можливість прояву у вас тих чи інших наслідків через вашої відмови в проведенні операції. У тому випадку, якщо лікар наполегливо рекомендує виконати планове оперативне втручання, слід точно дізнатися найбільш ймовірний прогноз захворювання. При шансах на одужання за допомогою лікування методами консервативної медицини менше 50% не варто відкладати операцію надовго. Адже операції, що виконуються в плановому порядку, менш небезпечні розвитком можливих ускладнень, ніж екстрені.
2
З'ясуйте можливість альтернативних, нехай і дорогих, методик консервативного лікування.
3
Пройдіть комплексне обстеження стану свого здоров'я та оцініть реально власні матеріальні можливості, це дозволить вибрати метод оперативного лікування. При необхідності операції і можливості вибору її проведення порівняйте і зважте всі позитивні і негативні сторони того чи іншого методу оперативного втручання.
4
При виборі методики слід враховувати те, що виконання хірургічних операцій традиційним способом залишає значного розміру шрами на тілі пацієнта, але вартість підготовчого та реабілітаційного етапу, а також вартість самої операції виявляються набагато меньше.Операціі, виконані на сучасному устаткуванні і з застосуванням новітніх методик, зазвичай вимагають меншого часу і витрат на реабілітацію, але дорогі самі по собі.
5
Постарайтеся переконати себе в тому, що дороги назад вже немає. Уявіть свій стан без проведення оперативного лікування і той стан здорової людини, в якому ви будете перебувати після операції і подальшої реабілітації. Тобто потрібно чітко усвідомити свої перспективи в майбутньому.
6
Почитайте медичну літературу та інші видання, що містять інформацію про пропоновану вам операції. Візьміть до відома, що навіть оперативні втручання на життєво важливих органах в сучасній медицині не вважаються чимось незвичайним.
7
Оберіть клініку з найкращими відгуками пацієнтів (що досить суб'єктивно) або кращими результатами лікування в медичних колах (що більш об'єктивно).
8
Поговоріть з психологом, якщо ви як і раніше не можете придбати правильний настрій на операцію .
9
При проведенні операції в екстреному порядку з'ясуйте у лікаря свій діагноз і не тільки зрозумійте, але й усвідомте те, що самостійне лікування або лікування консервативними методами вже неможливі - існує реальна небезпека для вашого життя.
10
Зрозумійте і те, що ваше власне життя, а також колишня щаслива і спокійна життя близьких вам людей, залежить тільки від того, наскільки швидко буде вироблено оперативне втручання (наприклад, при розвитку гнійних ускладнень слід реально уявити загрозу розвитку сепсису або перитоніту, які складно вилікувати навіть із сучасним рівнем розвитку медицини).