Як видалити з автозавантаження.

Якщо ваш комп'ютер працює повільніше, ніж би вам хотілося, можливо, одна з причин перевантаженості системи - надмірна кількість додатків в автозавантаженні. Через них система може некоректно і занадто довго запускатися, що негативно впливає на продуктивність. Дізнайтеся, як видалити зайві додатки з автозавантаження і залишити там тільки те, що дійсно є необхідним.
Інструкція
1
Відкрийте «Пуск» і натисніть «Виконати». Відкриється рядок, в якій потрібно ввести команду msconfig.
2
Натисніть введення і відкривайте вікно настройки системи. Серед інших вкладок вибирайте вкладку «Автозавантаження» - вона вам і потрібна для редагування списку програм.
3
Зверніть увагу на стовпчики «Елемент автозавантаження» і «Команда». Перегляньте список програм автозавантаження - якщо ви знайдете там підозрілі програми, до яких не додається жодної адекватної інформації в стовпчику «Команда», знімайте з них галочку - можливо, це шкідливі програми або віруси, які уповільнюють роботу системи.
4
Також перегляньте список на предмет знайомих вам програм, які просто не повинні знаходитися в автозавантаженні. Коли вони вам будуть потрібні - ви відкриєте їх самостійно. З усіх програм, які не потрібні, також зніміть галочки.
5
Залиште в автозавантаженні тільки ті програми, які потрібні для стабільної роботи системи - антивіруси, захисні утиліти, програми доступу в інтернет, системні програми. Також в автозавантаженні можна залишити програми, якими ви постійно користуєтеся - наприклад, словники чи перекладачі, перемикачі розкладок, тощо.
6
Щоб зміни вступили в силу, потрібно перезавантажити комп'ютер, про що вас попередить меню настройки при спробі виходу після установки всіх змін в розділі автозавантаження.
Функція «Автозавантаження», що дозволяє деяким програмам додавати спеціальну інформацію до реєстру, відноситься до розряду найбільш затребуваних в операційній системі Windows. Водночас віруси, шпигунські програми та просто небажані додатки теж можуть скористатися цією функцією. Стандартні е засоби Windows дозволяють користувачеві позбавитися від таких програм в «Автозавантаженні».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для входу в головне меню системи і перейдіть в пункт "Всі програми" для видалення небажаних програм з папки «Автозавантаження».
2
Розкрийте посилання «Автозавантаження» для визначення непотрібних програм в списку і видаліть вибрані ярлики.
3
Поверніться в основне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
4
Введіть значення msconfig в поле "Відкрити" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
5
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження» відкрився вікна «Налаштування системи» і вивчіть список всіх додатків і утиліт, що запускаються одночасно з Windows.
6
Зніміть прапорці на полях небажаних програм і натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження свого вибору.
7
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін і перезавантажте компьютер.Прі виникненні проблем із завантаженням операційної системи виконайте вхід в безпечний режим натисканням функціональної клавіші F8 і відновите початкові значення віддалених програм.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Редактор реєстру».
9
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run і ознайомтеся зі списком елементів автозавантаження.
11
Викличте посилання на виконавчий файл підозрілого елемента подвійним кліком миші на його полі і визначте назву сумнівною програми і її місцерозташування.
12
Виконайте видалення непотрібних файлів за допомогою натискання функціональної клавіші Del і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Проведення деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.