Як перевести кілограми в фунти.

Навіть сама Великобританія - батьківщина такої одиниці виміру, як фунт, віднедавна перейшла на метричну систему мір. Однак вимірювати вагу в фунтах досі продовжують в США. Переклад ваги, вираженого в кілограмах, в фунти може знадобитися, наприклад, для складання технічної документації на експортну продукцію.
Інструкція
1
Для того щоб перевести вагу, виражений в кілограмах, в фунти вручну, помножте його на 2,2046 в розумі, стовпчиком або на калькуляторі.
2
В електронній таблиці, складеної в OpenOffice.org Calc, Gnumeric або Microsoft Office Excel, можна організувати автоматичний переклад значення ваги з кілограмів у фунти . Наприклад, якщо в комірці під ім'ям A1 знаходиться значення ваги в кілограмах, а в комірку під ім'ям B1 необхідно помістити значення того ж ваги в фунтах, в останню слід записати такий вираз: = A1 * 2,2046.Еслі у вас встановлена англійська версія будь-якого з цих офісних пакетів, замініть кому на точку.Теперь варто поміняти значення ваги в кілограмах в комірці A1 - і в комірці B1 тут же зміниться і результат перекладу. Цим прийомом зручно користуватися в тому випадку, якщо ви експортуєте свою продукцію в різні країни світу, і тому вага повинна вказуватися в документації як в кілограмах, так і в фунтах.
3
Здійснювати автоматичний переклад кілограмів в фунти можна і за допомогою спеціальних сайтів. Їх існує досить багато, а знайти їх можна, запровадивши в пошукову систему рядок "online unit converter" (без лапок). Деякі з таких сайтів сумісні і з браузерами мобільних телефонів.
4
Однак витрачати GPRS-трафік всякий раз, коли необхідно здійснити переклад одиниць виміру, нераціонально. Тому якщо мобільний інтернет у вас не безлімітний, розумніше переводити кілограми в фунти засобами самого телефону. Спробуйте знайти в меню свого телефону таку програму-конвертер - багато виробників постачають апарати ними ще на заводі. Якщо ж конвертера одиниць в вашому телефоні немає, але є інтерпретатор Java, встановіть в нього додаток Unit Converter for Java.
5
Користувачі телефонів з операційною системою Symbian, обладнаних тачскріном, можуть встановити в них програму під назвою Converter Touch.
6
Якщо ви є власником смартфона або планшета, що працює під управлінням операційної системи Android, вам доведеться вибрати на Android Market один з декількох десятків різних конвертерів одиниць.
7
Нарешті, користувачі, які володіють тим чи іншим алгоритмическим мовою, можуть написати знайомою їм мовою програму для перекладу кілограмів в фунти самостійно.
На думку багатьох фахівців, британський фунт стерлінгів вважається однією з найстабільніших валют у світі. Тому на сьогоднішній день актуально переводити свої фінансові кошти в фунти, щоб уберегти їх від інфляції і знецінення. Щоб дізнатися курс фунта до рубля відкрийте сайт будь-якого банку або сходіть в довколишнє відділення. Приміром, на сьогоднішній день 1 фунт коштує приблизно 48 рублів.
Інструкція
1
Щоб перевести фунти на рублі, візьміть простенький калькулятор наберіть грошову суму в рублях, якій ви маєте в своєму розпорядженні, натисніть розділити і введіть 48, потім натисніть «=». Варто відзначити, що курс міняється щодня. Відображене на циферблаті калькулятора число і означатиме кількість фунтів стерлінга, яке ви отримаєте в банку за якою обмінюються суму рублів. Сайт практично кожного банку розташовує вбудованим калькулятором. Це значно заощадить вам час, оскільки не потрібно буде використовувати калькулятор.
2
Щоб обміняти рублі на фунти, сходіть у відділення банку і не забудьте прихопити з собою суму грошей, яку хочете обміняти. Люб'язні і доброзичливі співробітники банку допоможуть вам провести процедуру обміну в максимально стислі терміни. Фунти стерлінга краще зберігати в комірці банку, щоб вони нікуди не пропали. Якщо ви не довіряєте нині діючої банківській системі, надійно сховайте гроші у себе вдома, щоб навіть самі найближчі родичі не могли їх знайти.
3
Ретельний розрахунок і бережливе використання грошових коштів дозволить вам почувати себе впевнено в будь-якій економічній ситуації. Диверсифицируйте свої фінансові активи, зберігаючи гроші в різних валютах. Таким чином, ви вбережете свій капітал від фінансової кризи. 1 фунт в рублях на сьогоднішній день стоїть досить дорого, тому він вважається тією валютою, в якій найбільш вигідно тримати свої капітали. Також на сьогоднішній день деякі аналітики рекомендують купувати золото. В цьому раді є раціональне зерно, оскільки золото у всі часи вважалося оплотом фінансового благополуччя і стабільності.
4
Фунт стерлінга забезпечується однією з найрозвиненіших економік світу - великобританської. Тому, купуючи фунти, вам можна практично не турбуватися про інфляцію. До початку гегемонії долара він був найстабільнішою валютою. Ні в якому разі не купуйте фунт у невідомих вам людей, тому що можна ненароком придбати фальшиві купюри і потім довго пояснювати правоохоронним органам, звідти ви їх взяли.