Як зробити з молока вершки. Як з молока зробити вершки.

Якщо вам дійсно захотілося спробувати справжніх жирних вершків без різних добавок, то зробити це можна самостійно тільки зі свіжого коров'ячого молока . При цьому жирніше молоко буде влітку, коли корова харчується свіжою травою, а значить і вершків буде більше.
Інструкція
1
Перший спосіб отримання вершків найпростіший: потрібно взяти парне молоко і поставити його в прохолодне місце. Через деякий час (приблизно через добу) молоко відстоїться і зверху утворюється шар вершків.
2
Потім його потрібно буде акуратно злити, щоб не змішати з молоком. Для цього існують спеціальні ложки - сливочники. Ними дуже зручно збирати відстоявся жир.
3
Інший спосіб вимагає невеликого досвіду і наявності сепаратора - молокоочистителях, за допомогою якого відбувається поділ на знежирене молоко і вершки.
4
Для цього парне молоко заливається в апарат і потім регулюється жирність, тобто при бажанні можна отримати не тільки вершки, але і залишити деяку жирність для молока . Процес цей займе достатньо часу. Однак, у підсумку ви отримаєте очищені від забруднень продукти. Сливки, отримані таким способом, як правило, смачніше. З них також простіше збивати масло.
5
Вибирайте спосіб, який підходить вам більше, і не забувайте, найголовніше - використовувати тільки свіже молоко.
Зверніть увагу
Слід також сказати про те, що у кожної корови якість молока різне. Воно розрізняється за смаком, кольором і жирності. У хорошої корови жирність молока буде становити приблизно 6%. Це можна дізнатися лабораторним способом, але під силу вибрати краще і в домашніх умовах. Для цього можна просто поставити різні банки з молоком поруч і побачити де шар вершків більше.