Як відключити пароль при завантаженні.

Якщо вам не потрібен захист входу в операційну систему паролем, то можна змінити відповідну настройку і ОС більше не стане вимагати його введення при кожної завантаженні. Для доступу до цієї установці необхідно мати права адміністратора. Якщо вони у вас є, то скористайтеся описаною нижче послідовністю дій.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню системи, натиснувши клавішу WIN або клацнувши мишкою кнопку «Пуск». Виберіть рядок «Виконати», щоб відкрити діалогове вікно запуску програм. Це можна зробити і за допомогою «гарячих клавіш» WIN + R.
2
Надрукуйте в полі введення команду з двох слів: control userpasswords2. Для більшої надійності можна скопіювати її звідси (CTRL + C) і вставити в поле діалогового вікна (CTRL + V). Потім натисніть клавішу Enter або клацніть кнопку «OK» і буде запущена системна утиліта управління обліковими записами користувачів. Якщо ви використовуєте операційні системи Windows Vista або Windows 7, то цю утиліту можна запустити і коротшою командою - netplwiz. У Windows XP ця команда працювати не буде.
3
Виберіть у списку облікових записів того користувача, обліковий запис якого система повинна вибирати при кожної завантаженні без запиту пароля. Зверніть увагу, що в цьому списку крім звичайних користувачів є й такі, про існування яких у вашій системі ви нічого не знаєте. Ці приховані облікові записи створюються деякими програмами, і в разі їх видалення програми перестануть нормально працювати.
4
Зніміть позначку в полі «Вимагати введення імені користувача і пароля» розміщеному вище списку облікових записів і натисніть кнопку «ОК».
5
Наберіть пароль , який система повинна без вашої участі використовувати при кожної завантаженні ОС. Поле для введення пароля буде при присутніми у вікні з заголовком «Автоматичний вхід в систему» - утиліта відкриє його відразу після натискання вами кнопки «ОК» на попередньому кроці. Якщо для облікового запису, обраної вами на третьому кроці, пароля не було встановлено, то і тут його не вводьте.
6
Натисніть кнопку «ОК» і в цьому віконці. На цьому процедура зміни установок ОС буде завершена. Тепер при кожному вході в систему ОС буде автоматично вибирати зазначеного вами користувача і так само автоматично вводити його пароль (якщо він вказаний).