Як намалювати вантажівку.

Будь-яку машину можна зобразити, використовуючи найпростіші геометричні форми - коло, квадрат, прямокутник, овал, трапецію. Головне - зрозуміти, яким чином розмістити їх відносно один одного. Спробуйте, наприклад, намалювати вантажівка .
Вам знадобиться
  • простий олівець, ластик, біла акварельний папір або лист з альбому для малювання, акварельні фарби, склянка для води, пензлики, фломастери.
  • При бажанні можна використовувати лінійку і циркуль.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - "малишових". Його, як правило використовують діти. Намалюйте квадрат, додайте до нього прямокутник - довга сторона повинна бути паралельна лінії горизонту. Розмір короткої сторони зробіть трохи менше боку квадрата.
2
Квадрат - це кабіна, а прямокутник - кузов. Тепер додайте знизу кілька кіл - один під кабіною, один під передньою частиною і ще один під задньою частиною кузова.
3
Вантажівка готовий. Його можна "ускладнити", намалювавши в кабіні квадрат або прямокутник, зображує вікно і вихлопну трубу з димом позаду кузова.
4
Для прикраси такого вантажівка а необов'язково використовувати фарби. Його можна заштрихувати. Для цього використовуйте все той же простий олівець або дістаньте кольорові олівці, якщо вам більше подобаються кольорові вантажівка і. Заштрихуйте кабіну в одну сторону, а кузов в іншу. Можна розфарбувати кузов і кабіну двома різними кольорами, а колеса зробити чорними, використовуючи простий олівець.
5
Якщо вам хочеться навчитися малювати вантажівка , більше наближений до реальності, візьміть новий аркуш паперу і знову озбройтеся простим олівцем і гумкою. Уявіть собі машину, яка перевозить пісок, каміння або щебінь. Доїхавши до потрібного місця, вона опускає свій кузов і вивантажує його вміст. Ось такий вантажівка ви і будете зображати.
6
Для початку легкими лініями зробіть начерк двох прямокутників. Один з них - трохи менше - повинен стояти вертикально. Другий - побільше - розташуйте на невеликому віддаленні від першого приблизно під кутом 45 градусів до лінії горизонту. Передня частина повинна бути піднята вище рівня кабіни.
7
Щоб кабіна не була нереально рівним прямокутником, двома лініями окресліть контур лобового скла і виділіть капот, а став непотрібним зайвий верхній лівий кут маленького прямокутника зітріть ластиком.
8
Накреслите вузький прямокутник довжиною від кабіни до задньої частини кузова - це рама вантажівка а. З'єднайте кузов і раму гідравлічним підйомником з трьох фігур - квадрат і два паралелограма намалюйте так, щоб вийшла похилена пірамідка.
9
Забезпечите свою машину колесами. Один намалюйте під кабіною і два під кузовом. При цьому лінія рами вантажівка а повинна перетинати круги коліс посередині. Усередині великих кіл намалюйте ще по маленькому колу - колісні диски.
10
Залишилося додати деталей. Усередині кузова намалюйте менший прямокутник і розділіть його на три частини двома вертикальними смужками. У кутах більшого прямокутника намалюйте габаритні вогні. До передньої верхньої частини кузова додайте трапецію - "дах" кабіни.
11
Намалюйте двері і вікно кабіни. Вікно - трапеція, а двері - обрізаний півколом по низу прямокутник. Домалюйте ручку дверей. Додайте бампер, фари і габаритні вогні. Зітріть всі зайві лінії, щоб отримати цілісну картинку.
12
Тепер можна приступати до розфарбовування. Спочатку зробіть фон - блакитне небо, зелену траву. Приступайте до розфарбовування вантажівка а тільки після того, як переконаєтеся, що фон повністю висох.
13
Почніть з кабіни. Її можна зробити жовтої, синьої, червоної, зеленої або будь-якого іншого кольору, який вам подобається. Кузов, як правило, має більш консервативну і похмуру забарвлення. Щоб не зіпсувати малюнок, не вибирайте дуже похмурі кольори. Для кузова цілком можна використовувати світло-коричневу, бежеву, брудно-помаранчеву фарбу. Підійде також темно-бордовий або темно-зелений колір.
14
Раскрасьте сірим кольором колісні диски, а колеса і раму вантажівка а зробіть чорними. Також чорним кольором можна зафарбувати бампер і ручку на двері. Розфарбуйте жовтою фарбою фару, а червоною габаритні вогні. Коли ваш вантажівка буде повністю розфарбований і висушений, акуратно обведіть всі деталі чорним контуром - малюнок стане яскравіше й виразніше.
15
Пожвавите картинку, додавши сюжетності. Жовтою або бежевою фарбою намалюйте пісок, вивантажуваний з вантажівка а. Коли він висохне, чорним фломастером намалюйте на піску нерівні візерунки - камені.
Зверніть увагу
Якщо ви малювали на альбомному аркуші, то найкраще буде розфарбувати картинку кольоровими олівцями, а контур виділити фломастером. Акварель на альбомної папері буде сильно розтікатися, а лист швидко промокне і стане хвилястим. Для малювання фарбами використовуйте акварельний папір.
Корисна порада
Малюйте простим олівцем легкими лініями, не натискаючи сильно. Непотрібні лінії буде легше прибрати, і малюнок не буде грязним.Еслі ніяк не виходить намалювати рівний прямокутник, квадрат або коло, використовуйте лінійку і циркуль.