Як об'єднати декілька файлів в один. Як зібрати кілька фотографій в один файл.

Навіть у такій простій і полюбилася багатьом користувачам програмі, як Microsoft Word, залишається досить тонкощів, які можуть значно полегшити ваші труди. При роботі з великими документами виникає безліч труднощів. Щоб було простіше працювати з об'ємним текстом в редакторі Word, його зазвичай розбивають на частини або на глави, які знаходяться в різних файлах. Коли ви закінчите роботу над окремими фрагментами, вам буде потрібно об'єднати все в один документ. Як же це зробити просто і швидко? Дотримуйтесь наших порад!
Інструкція
1
Приступаємо до комплектації великого документа. Для початку відкрийте файл, з якого ви припускаєте почати цей документ. Назвемо його для зручності «Глава №1» або «Розділ №1».
2
Поставте курсор введення там, де ви хочете вставити текст другого файлу (2-й Глави або Розділу).
3
Скористайтеся функцією «розрив сторінки», щоб друга глава починалася з нової сторінки, а не відразу після тексту першого розділу. Розриви надають тексту більш оформлений і професійний вигляд.У меню «Вставка» виберіть команду «Розрив», в діалоговому вікні знайдіть і відзначте пункт «Новий розділ з наступної сторінки». Потім натисніть - «Ок». Якщо ви все зробили правильно, то курсор введення тексту буде блимати на новій сторінці.
4
Знову зайдіть в меню «Вставка» і виберіть команду «Файл». Далі відкриється діалогове вікно «Вставка файлу», де ви зможете знайти необхідний файл для вставки. Виберіть файл, натисніть кнопку «Вставити». Якщо ви все зробили правильно, то в тому місці, де знаходився курсор, з'явитися вміст «Глави №2» або «Розділу №2».
5
А тепер повторіть перераховані вище дії для решти файлів вашого документа.
6
Отже, після того як ви закінчили копіювання всіх частин, у вас вийшов великий документ, який об'єднує відразу кілька файлів.
Корисна порада
Такий спосіб об'єднання файлів зберігає вихідне форматування тексту (на відміну від простого копіювання з одного файлу в інший). Якщо ви не хочете, щоб форматування в єдиному документі порушилося, найкраще відразу використовувати єдиний стиль у всіх файлах: для заголовків, для списків, для виділень, для основного тексту і т.д.
Для передачі через інтернет або записи на носії інформації обмеженого обсягу часто застосовують розбиття великих файлів на частини. Як правило, дану операцію здійснюють спеціальними утилітами або файловими менеджерами, що мають подібну функцію. Збірка файлу з частин за допомогою того ж кошти не представляє проблем. Але що робити, якщо потрібної утиліти ні? Як об'єднати частини файлу вручну?
Вам знадобиться
  • - права на читання вихідних файлів;
  • - вільне місце на диску для формування результуючого файлу;
  • - права на запис в цільову директорію.
Інструкція
1
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції дописування вмісту файлового менеджера. Використовуйте програму файловий менеджер, яка надає опцію додавання одного файлу до кінця іншого при спробі його перезапису. Однією з таких програм є Total Commander.В однієї з панелей файлового менеджера відкрийте каталог, в який буде поміщений результуючий файл. Скопіюйте в нього першу з поєднуваних частин файлу . Перейменуйте її, задавши ім'я результуючого файлу . Скопіюйте це ім'я в буфер обміну або запам'ятайте його.У іншій панелі файлового менеджера відкрийте каталог з другої з поєднуваних частин файлу . Почніть процес копіювання другій частині файлу в каталог з перейменованої першою частиною. Файловий менеджер відобразить діалог підтвердження з текстовим полем, в якому міститься повний шлях і ім'я файлу призначення. Замініть частину шляху, відповідну імені файлу на вміст буфера обміну або вручну введіть ім'я результуючого файлу . Натисніть кнопку OK.Поскольку цільової файл вже існує, буде виданий запит на тип здійснюваної операції. Виберіть «Дописати». Послідовно виконайте аналогічну операцію по відношенню до всіх інших частинах файлу .
2
Об'єднайте частини файлу за допомогою функції збірки Total Commander. Помістіть всі об'єднуються частини в один каталог. Перейменуйте їх, давши файлу м однакове ім'я та цифрові розширення виду 001, 002, 003, і т.д. Послідовність номерів розширень визначатиме порядок проходження частин в результуючому файлі. Відкрийте в одній панелі Total Commander каталог з підготовленими файлу ми частин, а в іншій - каталог, в який буде виконано складання. Виділіть першу з частин файлу (ту, що має розширення 001). Виберіть в головному меню Total Commander пункти «Файл» і «Зібрати файл ...». У діалозі натисніть кнопку OK. Дочекайтеся закінчення процесу об'єднання частин.
3
З'єднайте частини файлу з використанням команди copy з командного рядка. Запустіть командний процесор cmd. Для цього клікніть по кнопці «Пуск» на панелі задач на робочому столі. В меню оберіть пункт «Виконати». Відобразитися діалог «Запуск програми». В текстовому полі цього діалогу введіть cmd. Натисніть кнопку OK.В вікні консолі введіть команду вигляду: copy/B file1 + file2 + ... + fileN result_fileгде file1, file2, fileN - рядки, які становлять абсолютні або відносні шляхи з іменами файлів частин, result_file - ім'я файлу результату, ключ/B вказує на необхідність злиття файлів в бінарному режимі. Натисніть кнопку Enter. Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.