Як набрати швидко вагу.

Епоха загального схуднення має і людей, які прагнуть набрати вагу . Оптимальна стратегія додавання вагу а заснована на споживанні продуктів, що відрізняються високою калорійністю, і заняттях спортом для нарощування м'язової маси.
Інструкція
1
Вибирайте продукти, що відрізняються більшою енергетичною цінністю. Саме вони ключ до набирання вагу а. Наприклад, в пріоритеті молочний коктейль, а не знежирене молока; авокадо, а не огірки; виноградний сік замість яблука і здоба замість чорного хліба.
2
Регулярне і повноцінне харчування. Ненормально низький вагу передбачає максимальну увагу його власника до харчування, тобто планування, приготування і вживання їжі повинно стати важливим ритуалом. Регулярність харчування передбачає мінімум 3 прийоми їжі в день. Крім цього, люди, які прагнуть набрати вагу , повинні навчитися з'їдати якомога більшу кількість їжі саме за перші 20 хвилин прийому їжі. Апетит, як правило, приходить під час їжі, «розбудити» при цьому його допоможуть м'ясні пікантні закуски. Можна і поміняти порядок подачі страв - спочатку спробуйте з'їсти другу, а потім вже перше і салат.
3
Пробуйте з'їдати порції більшого обсягу за один прийом, ніж зазвичай. Під час сніданку не обмежуйтеся одним скибочкою сиру і ковбаси на бутерброді, краще зробити його багатошаровим, чергуючи і те, і інше. Не переживайте, дискомфорт, що виникає при переході на порції більшого обсягу, з часом цілком закономірно зникне.
4
Влаштовуйте собі постійні «перекушування», так як необхідно значно збільшити вживання калорій, то й харчуватися слід частіше. Відмінним рішенням є дробові «перекушування», обов'язкові між основними прийомами їжі.
5
Молоко і сік є напоями, які просто, але разом з тим ефективно здатні збільшити споживання калорій. Терапевти і дієтологи рекомендують для додавання вагу а вживати калорійні суміші, що відрізняються високим вмістом клітковини. Такі суміші дійсно можуть стати ефективним додатком до звичайної їжі.
6
Для нарощування м'язової маси допоможуть силові тренування в комплексі з енергетичним харчуванням. При цьому саме остання допомагає наростити і м'язову, і жирову масу.