Як зробити вуха менше. у мене великі вуха Як зробити менше.

Якщо у вас великі і некрасиві вуха і вам зовсім не хочеться зайвий раз затримуватися перед дзеркалом, вихід є. Отопластика допоможе скорегувати форму і розмір вух. Операція досить проста і недорога.
Інструкція
1
Виберіть клініку і лікаря, який займається отопластикою. Вивчіть відгуки пацієнтів, фотографії з результатами зроблених операцій. Якщо вас все влаштовує, зателефонуйте в обрану клініку і попросіть призначити консультацію. Зазвичай консультації безкоштовні, тому перш ніж визначитися з операцією, поговоріть з кількома хірургами.
2
Поясніть лікаря свою проблему і проконсультуйтеся, чи можна зменшити вушні раковини. Чітко дайте зрозуміти, які результати ви хочете отримати. Уважно вислухайте думку лікаря. Уточніть ціну на операцію, і будуть потрібні якісь додаткові витрати.
3
Пройдіть лікарський огляд, здайте загальний аналіз сечі, кров на гепатит В і С, сифіліс та ВІЛ. Буде потрібно також біохімічний аналіз крові. Повідомте лікаря, якщо ви страждаєте на алергію, приймаєте якісь ліки, перенесли операції. Пам'ятайте, що отопластика протипоказана при наявності цукрового діабету, онкологічних захворювань, пороках внутрішніх органів.
4
За 2 тижні до операції не паліть, не вживайте алкоголь і ліки, що містять аспірин. Намагайтеся повноцінно харчуватися, вживати вітаміни, уникати стресів. Неприпустимо робити операцію, якщо ви тільки що перенесли застуда.
5
Візьміть на роботі відпустку на 1-2 тижні, щоб уникнути проблем у разі ускладнень.
6
Вимийте голову і прийміть душ напередодні ввечері. Не їжте і не пийте за 4-6 годин до операції.
7
В призначений час прийдіть в клініку. Як правило, операція триває в межах години. І ви можете вирушати додому. Запасіться заздалегідь анальгетиками, т. К. Перші дні ви можете відчувати біль. Строго дотримуйтесь рекомендацій лікаря і протягом 2-7 днів цілодобово носите післяопераційну пов'язку.
8
Не забувайте протягом місяця на час сну зав'язувати косинку, щоб не пошкодити вуха . Уникайте фізичних навантажень. У разі виникнення проблем з вухами (нагноєння, утворення великих келоїдних рубців), негайно сходіть до лікаря.