Як вивести пляму на светрі.

Виводити плями на одязі можна не тільки в хімчистці, але і вдома. Якщо є можливість, то плями видаляйте відразу ж після їх появи, так як свіжі забруднення видаляються набагато легше застарілих. Спочатку виводиться пляма , а після річ стирається. Перед застосуванням будь-яких засобів для чищення, перевірте реакцію на непомітному місці (наприклад, на підгин або з внутрішньої сторони на шві). Щоб після видалення плями не залишився ореол, обробляти варто не тільки саме пляма , але і тканина навколо.
Вам знадобиться
  • Cредство для миття посуду, праска, серветка, 2% розчин аміаку, лимонний сік або кислота, мило, сода, гліцерин, спирт
Інструкція
1
Практично універсальний метод боротьби з жирними плямами на будь-якому матеріалі (гладка шість, мохер, синтетика) - це засіб для миття посуду. Пляма потрібно змочити губкою, просоченою засобом і потерти, але не сильно. Далі його необхідно прополоскати. Процедуру повторювати до зникнення плями. Якщо цей спосіб не підходить, спробуйте наступні.
2
Шерсть.Пятна жиру з вовни можна прибрати за допомогою праски і серветки. На пляма і під нього покладіть серветку і пропрасуйте. Процедуру повторіть 3-4 рази. Потім мильним розчином промийте пляма і дайте висохнути.
3
Жувальну гумку з вовни можна видалити гарячою праскою. На пляма і під нього покладіть щільну тканину або офісний папір (серветка не підійде) і ретельно пропрасуйте кілька разів, замінюючи папір.
4
Чорний чай або сік потрапив на улюблений светр? Змочіть губку 2% розчином аміаку і підкладіть під светр шматок тканини. Ретельно промокніть пляма - воно перейде на підкладку. Свіже пляма від чаю забирається лимоном або розчином лимонної кислоти, причому метод підходить для будь-яких матеріалів. Ще вологе пляма від чаю намочіть лимонним соком або розчином лимонної кислоти і потримайте 10-15 хвилин. Можна повторити процедуру кілька разів до повного зникнення плями. Потім прополощіть водою і підсушіть рушником.
5
Плями кави виводяться з вовни розчином мила і соди. Пляма віддаляється на 100% тільки за умови, що пляма не встигло засохнути. Для цього невелика кількість мила розчиняється в невеликій мисці, в нього додається сода. Намочіть в розчині губку і ретельно протирайте пляма до його повного зникнення. Після цього промокніть пляма розчином ще раз і виперіть светр повністю - це допоможе видалити частинки кави між волокнами.
6
Решта видів плям (молоко, сік, трава і багато інших) видаляються з вовни за допомогою розігрітого до 35 ° С гліцерину. Пляма намочіть за допомогою губки, просоченої гліцерином, почекайте 10-15 хвилин і промийте.
7
Мохер.Жірние плями можна видалити розчином гліцерину: змочіть тампон і ретельно протріть пляма . Або використовуйте звичайний спирт і лляну серветку: підкладіть під светр з мохеру шматок тканини або рушник, налийте на пляма трохи спирту і розітріть, а потім лляною серветкою ретельно промокайте, жир повинен піти на рушник і серветку.
8
Плями чаю та кави з мохеровий светри можна прибрати лимонним соком. Ретельно намочіть пляма соком лимона і залиште на 15-20 хвилин. Потім виперіть светр вручну з милом.
9
Сінтетіка.Жевательная гумка з синтетики віддаляється наступним методом: покладіть річ на 30-40 хвилин в морозильну камеру, а потім просто сколіть жувальну гумку з поверхні, вона буде відходити шматками, як лід.
10
Чай зі светра з синтетики можна видалити звичайним милом: намильте пляма або протріть губкою, змоченою мильним розчином. Виперіть річ. Також виводяться і плями кави і соку.