Як налаштувати локальну мережу з сервером. Як створити сервер локальної мережі.

Іноді потрібно створити локальну мережа , в якій один з комп'ютерів буде виконувати функції сервера. Це роблять для того, щоб забезпечити всі інші пристрої доступом до мережі інтернет.
Вам знадобиться
  • Мережевий концентратор, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Почніть створення такої мережі з вибору комп'ютера-сервера. Він повинен володіти достатньою потужністю, щоб обробляти потоки інформації, що проходять через нього до інших комп'ютерів або ноутбуків. Ще одна важлива вимога - наявність другого мережевого адаптера.
2
Підключіть до вибраного комп'ютера кабель з'єднання з інтернетом. Налаштуйте доступ до мережі інтернет для цього пристрою.
3
Придбайте мережевий концентратор (свіч). Він необхідний для того, щоб забезпечити з'єднання інших комп'ютерів або ноутбуків з компьютером- сервером.
4
З'єднайте концентратор з другим мережним адаптером комп'ютера і іншими пристроями майбутньої мережі.
5
Відкрийте настройки з'єднання з інтернетом на головному комп'ютері. Виберіть вкладку «Доступ». Відкрийте доступ до інтернету для локальної мережі, побудованої за допомогою мережевого концентратора. Після застосування параметрів IP-адреса другого мережевого адаптера повинен отримати значення 192.168.0.1.
6
Увімкніть інші комп'ютери локальної мережі. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на одному з них. Перейдіть до властивостей підключення по локальній мережі. Перейдіть до пункту «Протокол інтернету TCP/IP» і відкрийте його властивості. На екрані з'явиться вікно, що містить п'ять основних полів.
7
В першому полі введіть 192.168.0.2. Натисніть кнопку Tab. Переконайтеся, що система автоматично видала маску підмережі для цього пристрою. Натисніть ще раз кнопку Tab. Введіть в це поле IP-адресу першого комп'ютера. Повторіть останню дію для наступного поля. Збережіть налаштування.
8
Повторіть попередній крок для всіх інших комп'ютерів. При цьому необхідно кожен раз міняти останню цифру IP-адреси. Якщо ви все зробили вірно, то всі комп'ютери отримають доступ до інтернету. За умови, звичайно ж, що перший комп'ютер буде включений.