Як і для чого створюють резервні копії.

Припустимо, ви вирішили встановити на свій комп'ютер операційну систему Windows 7. Ви встановили її з диска, ретельно налаштували її, забезпечили всім необхідним програмним забезпеченням. Тепер прийшов час зробити резервну копію вашої системи. Навіщо це потрібно? Якщо трапиться так, що ваша операційна система вийде з ладу, то завдяки резервної копії ви зможете моментально її відновити.
Інструкція
1
Знайдіть відповідний знімний носій - це може бути CD або DVD-диск, USB-накопичувач і так далі. Саме з цього носія ви і будете відновлювати систему, якщо з нею щось трапиться.
2
Натисніть «Пуск» - «Панель управління». Виберіть пункт «Система і безпека» - «Архивирование даних комп'ютера».
3
У вікні проходите по посиланню «Налаштувати резервне копіювання». Якщо у відповідь ви отримаєте якесь повідомлення, то натисніть кнопочку «Так». У вікні «Налаштування архівації» виберіть, куди потрібно зберегти резервну копію операційної системи. Для цього ви повинні активувати радіо-кнопку «На жорсткому диску». Виберіть жорсткий диск, на якому збираєтеся зберегти заархівовані дані.
4
В цьому ж вікні натисніть кнопку «Далі». У двох наступних вікнах виконайте те ж саме. Потім натисніть кнопку «Зберегти параметри і запустити архівацію». Тепер ваша операційна система почне процес архівації даних.
5
Тепер запишіть диск аварійного відновлення (це така копія операційної системи, з якою при необхідності ви зможете відновити роботу Windows). Для цього після закінчення архівації натисніть кнопку «Так».
6
Встановіть чистий диск в привід і натисніть кнопочку «Створити диск», таким чином ви запустите процес запису. Після цього на екрані з'явиться вікно з заголовком «Використання диска відновлення системи». В цьому вікні натисніть «Закрити» для того, щоб вийти з програми.