Як зупинити друк на принтері. Як друкувати інформацію з комп'ютера через прінтор із зупинкою.

Бувають випадки, коли принтер починає роздруковувати файл, але перед цим не всі параметри друку задаються правильно. Не варто в таких випадках чекати її завершення, так як марно витрачається фарба і папір. Можна просто перервати друк файлу, потім виправити потрібні параметри і роздрукувати його знову. Так можна заощадити час, чорнило та папір.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, принтер, диск з ПЗ принтера.
Інструкція
1
Найзручніше зупиняти друк за допомогою програмного забезпечення принтера. Якщо у вас ще не встановлено додаткове ПО до принтера, зробіть це. Для цього скористайтеся диском, який повинен бути в комплекті з принтером. Якщо з якихось причин у вас немає додаткового програмного забезпечення, завантажити його можна з офіційного сайту фірми-виробника вашої моделі принтера.
2
Коли ви запускаєте друк файлу через програмне забезпечення принтера, з'являється діалогове вікно з інформацією про стан друку. Знизу вікна є рядок «Скасувати друк », натиснувши по якій принтер перестане друкувати файл. Якщо ви не можете знайти діалогове вікно з інформацією про стан друку, найімовірніше, воно згорнуто на панелі інструментів (в лівому нижньому куті робочого столу). Просто знайдіть на ній значок вашого принтера і клацніть по ньому подвійним клацанням мишки. Таким способом ви розгорнете це діалогове вікно.
3
Якщо ви використовуєте принтер без додаткового ПЗ, можете застосувати інший спосіб зупинки друку принтера. Натисніть «Пуск», виберіть меню «Панель управління», а в ньому - компонент «Принтери і факси». Залежно від операційної системи, назву компонента може змінюватися. Приміром, на Windows 7 цей компонент називається «Перегляд пристроїв і принтерів». Головне, щоб було слово «Принтери». З'явиться список принтерів, які підключені до вашого комп'ютера. У випадку з домашнім ПК - це, швидше за все, тільки один принтер. Натискаєте по значку принтера правою кнопкою мишки.
4
Спливе контекстне меню, в якому вибираєте команду «Перегляд черги друку». У діалоговому вікні виберіть документ, скасувати друк якого ви хочете. Для цього натисніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть команду «Скасувати». У виниклому вікні підтвердіть скасування друку, натиснувши «Так». Також в цьому вікні можна скасувати друк всіх запланованих документів.