Як встановити драйвер на ноутбук.

Драйвера забезпечують стабільну роботу системи вашого комп'ютера, і якщо у вас на ноутбуці досі не встановлені драйвера, рекомендуємо виправити це якомога швидше. У цій статті ми розповімо, як правильно встановлювати драйвера на ноутбук на операційну систему Windows.
Інструкція
1
Для початку скачайте з інтернету потрібні вам комплекти драйверів. В першу чергу встановіть драйвера чіпсета.Скачівать драйвер чіпсета потрібно залежно від того, хто є виробником вашого процесора - Intel, AMD або nVidia. Скачайте відповідний драйвер, встановіть його і перезапустите систему, щоб зміни вступили в силу.
2
Потім встановіть драйвер відеокарти. Визначте тип відеокарти, яка встановлена в ноутбуці - подивіться технічну документацію або визначте модель по типу процесора. В ноутбуках на базі Intel відеокарта може бути як ATI так і nVidia, а також вбудована відеокарта від Intel. В ноутбуках на базі AMD відеокарти встановлюють ATI і nVidia. Встановіть точну модель відеокарти.
3
Знайдіть завантажений драйвер відеокарти і запустіть установку, після чого перезапустіть систему ще раз. Якщо ви встановлюєте драйвера на ATI Radeon, попередньо скачайте і встановіть Microsoft.NET Framework 2.0 для стабільної та коректної роботи драйверів.
4
Тепер займіться установкою драйверів звукової карти. Перевірте, яка у вас звукова карта, в диспетчері пристроїв або в документації ноутбука. Найчастіше це вбудована звукова карта Synaptics. Встановіть драйвер і перезавантажте компьютер.Драйвера для тачпада встановлюються повністю аналогічно, але в більшості випадків тачпад буде працювати і без них.
5
Далі визначте виробника вашого Ethernet-контролера, знайдіть серед викачаних драйверів підходящий і запустіть установку. Якщо ваш ноутбук побудований на базі Intel з чіпсетом nVidia, в цьому кроці немає необхідності - драйвера Ethernet встановлюються разом з драйверами чіпсета.Затем встановіть драйвера для Wi-Fi пристрої та кард-рідера, попередньо встановивши їх моделі і виробників. Встановіть драйвер модема.
6
При необхідності встановіть драйвера для TV-тюнера і web-камери. Встановивши драйвер для вашої моделі камери, ви можете завантажити і встановити додатково програму для камери, що додасть зручності у роботі з нею.
7
Для ноутбуків Acer є вкрай важливий драйвер, без яких вони не можуть коректно працювати. Потрібна утиліта називається Launch Manager, і якщо у вас Acer - не забудьте її завантажити і встановити, після чого перезавантажити.
8
І нарешті, визначте, чи підтримує ваш ноутбук Bluetooth. Якщо адаптер є, знайдіть інформацію про модель адаптера і скачайте до нього драйвер. Потім запустіть Bluetooth і встановіть драйвер.