Як повернути свої життєві сили.

Буває так, що людина відчуває себе втомленою до межі, буквально «вичавленим». Нічого не хочеться робити, нічого не радує. Найпростіше, буденне заняття вимагає неймовірних зусиль. Це сигнал: організму потрібна допомога! Не виключено, що затяглася «хронічна втома» може бути наслідком захворювання (наприклад, щитовидної залози). Тому необхідно звернутися до лікаря.
Інструкція
1
Підвищити життєвий тонус, повернути життєві сили можна багатьма способами. Наприклад, скорегувати харчування в сторону зменшення калорійності, а також тимчасового виключення зі свого раціону важкої, жирної їжі. Одночасно постарайтеся вживати більше овочів, фруктів, лісових горіхів, соків. Повністю виключіть або зведіть до мінімуму споживання алкоголю і куріння. Позитивний результат не змусить себе довго чекати.
2
За порадою лікаря, почніть приймати харчові добавки, що сприяють поліпшенню метаболізму. Постарайтеся уникати стресу, а ще краще - навчитеся з ним боротися! Гормони кортизон і адреналін, виділювані в період стресу, дуже важливі для організму, але якщо вони виробляються надто часто, це приносить шкоду. Тому намагайтеся дотримуватися спокою! Медитація, дихальна гімнастика - дуже хороший засіб проти негативних емоцій.
3
Намагайтеся побільше перебувати на свіжому повітрі, особливо в гарну, сонячну погоду. Не нехтуйте фізкультурою! Найпростіші вправи, доступні всім - нахили, присідання, тривалі прогулянки, неквапливий біг, - все це сприяє зміцненню здоров'я та притоку життєвих сил.
4
Приділіть велику увагу сну. Незалежно від вашої зайнятості, його тривалість повинна бути такою, щоб ви не вставали з почуттям «розбитості». Пам'ятайте: кожна людина строго індивідуальний, одному цілком достатньо 6 годин сну, іншому і 8 годин буде мало.
5
По можливості, виключіть зі свого кола спілкування недоброзичливих, заздрісних, грубих, людей. Навіть «просто» хмарах намагайтеся уникати! Спілкуйтеся з життєрадісними, добрими, веселими! Це додасть вам життєвих сил. Не пропускайте сніданки! Це підвищить працездатність і дасть потрібну енергетичну «підживлення» з ранку.