Як підключитися до інтернету без кабелю.

Переважна більшість власників ноутбуків з задоволенням перейшли б на використання бездротового інтернету. Але лише небагато знають, як легко і швидко налаштувати власну бездротову точку доступу.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення бездротової мережі вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор. Вибір цього пристрою лягає на ваші плечі, т.к. тільки ви можете вирішити, якими параметрами воно повинно володіти. Важливо врахувати максимальну відстань передачі сигналу, типи безпеки і радіопередачі, підтримувані маршрутизатором, а також можливість його підключення до кабелю провайдера.
2
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор і встановіть його у себе в квартирі. Підключіть до нього харчування. Застроміть кабель з'єднання з інтернетом в порт WAN (Internet) маршрутизатора. За допомогою мережевого кабелю підключіть пристрій до ноутбука через порт LAN.
3
Відкрийте головне меню налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Для цього необхідно ввести в адресний рядок браузера IP пристрою. Відкрийте меню «Налаштування мережі» (Internet Setup). Налаштуйте з'єднання з інтернетом. Для цього вкажіть вид носія даних, адреса сервера, логін і пароль для авторизації у провайдера. Не забудьте включити службу автоматичної видачі IP-адрес DHCP.
4
Перейдіть до налаштувань бездротової точки доступу (Wireless Setup Settings). Придумайте ім'я (SSID) вашої мережі і пароль для підключення до неї. Зверніть увагу на значення наступних параметрів: тип радіосигналу і варіант шифрування даних. Виберіть із запропонованих варіантів ті, з якими працює адаптер бездротового зв'язку вашого ноутбука.
5
Збережіть зміни в налаштуваннях. Вимкніть живлення Wi-Fi маршрутизатора на кілька секунд. Увімкніть його знову.
6
Відключіть кабель, за допомогою якого ви підключали ноутбук до маршрутизатора. Активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до точки доступу, яку ви нещодавно створили. Переконайтеся в наявності доступу в інтернет. Тепер головне не скидати настройки маршрутизатора і стежити за змінами налаштувань підключення у вашого провайдера.