Як прибрати білок з сечі. Як швидко позбавиться від білка в сечі народним способами.

Наявність білка в сечі може означати наявність у людини захворювань сечових шляхів або нирок. Однак далеко не завжди діагностування даних хвороб при білці в сечі правильно. Адже він може виявлятися в сечі і при зовсім інших обставинах.
Вам знадобиться
  • - журавлина;
  • - насіння петрушки;
  • - березові бруньки;
  • - коріння петрушки;
  • - кора ялиці.
Інструкція
1
Якщо в сечі людини ніколи не виявлявся білок , і попадається одиничний його аналіз, в якому його виявили - це ще не привід для занепокоєння. В цьому випадку необхідно перескласти аналіз. Підвищений білок в сечі також може спостерігатися, якщо людина недавно встав з ліжка і відразу після цього зібрав сечу - це, як правило, також не привід турбуватися. Підвищений білок в сечі дуже часто зустрічається у вагітних. Це пояснюється тим, що під час вагітності відбувається велике навантаження на багато органів людини, у тому числі і на сечовивідні органи і нирки.
2
З народних засобів позбавлення від білка в сечі найбільшою популярністю користуються наступні: Приготуйте журавлинний морс. Візьміть свіжі або заморожені ягоди журавлини, відіжміть журавлинний сік, а шкірку відваріть протягом 15 хвилин. Далі остудіть відвар і змішайте його з соком - морс готовий. Можна додати цукор або мед.
3
Візьміть 1 чайну ложку насіння петрушки, розітріть і залийте склянкою окропу, настоюйте на водяній бані протягом 2 = х годин. Випийте настій протягом дня.
4
Візьміть 2 столові ложки березових бруньок, залийте склянкою води і доведіть до кипіння, після чого перелийте відвар в термос і настоюйте протягом 90 хвилин. Пити відвар потрібно тричі на день по 50 грам.
5
Візьміть 1 столову ложку подрібнених коренів петрушки і залийте склянкою окропу. Відвар приймайте 4 рази на день по 1 столовій ложці.
6
Подрібненої корою ялиці наповніть 1/3 літрової банки, залийте окропом і настоюйте на водяній бані протягом години. Остиглий відвар приймайте за півгодини до їди 3 рази в день по 50 грам. Замість кори можна використовувати масло ялиці - 5-6 крапель на 3 столові ложкі.Какой б ви не вибрали спосіб усунення білка з сечі, рекомендується в будь-якому випадку спочатку звернутися і проконсультуватися з лікарем.