Як розділити архів на кілька частин. Як розбити готовий архів на кілька частин без розпакування.

Щоб розділити архів на кілька частин можна використовувати популярну програму WinRAR. Метод розбиття, використовуваний в ній, дозволяє згодом розпакувати такий багатотомний архів подвійним клацанням будь-якого з томів.
Вам знадобиться
  • Архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Відкрийте Провідник Windows подвійним клацанням ярлика «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням сполучення клавіш WIN + E. Потім знайдіть архів , який необхідно розділити на частини, і завантажте його в WinRAR подвійним клацанням лівої кнопки миші.
2
Розкрийте розділ «Операції» в меню архів Атора і виберіть рядок «Перетворити архів ». Цій дії призначені «гарячі клавіші» ALT + Q, можна використовувати і їх.
3
Натисніть кнопку «Стиснення» у вікні властивостей і архів атор покаже вкладку «Загальні» панелі налаштувань процедури упаковки файлу.
4
Знайдіть у лівому нижньому кутку цієї вкладки напис «Розділити на томи (розміром в байтах)». Нижче неї розміщений випадаючий список, що містить кілька часто використовуваних варіантів обмеження розмірів частин архів а - виберіть найбільш підходящий. Якщо такого немає, то надрукуйте в цьому полі потрібне вам значення. Наприклад, щоб розділити архів на файли, розмір яких не перевищує п'ятдесяти мегабайт, впишіть значення "50 m" (без лапок). Зверніть увагу, що літера "m" повинна бути написана саме в нижньому регістрі. Літеру "M" у верхньому регістрі програма буде інтерпретувати як «мільйон байт». Для вказівки розмірів у кілобайтах призначена маленька літера "k", а більшу літеру "K" можна використовувати для позначення тисяч байт.
5
Натисніть кнопку «OK», щоб програма почала процес перетворення простого архів а в багатотомний. По його закінченні в тій же папці з'явиться набір файлів з ім'ям вихідного архів а, але зі вставкою порядкового номера тому перед розширенням rar - part0001, part0002 і т.д. Для разів архів ірованія не має значення, з якого з файлів ви почнете процедуру - запустіть будь-який з них, і WinRAR сам визначить правильну послідовність.
Досить часто користувачі ПК стикаються з проблемою, пов'язаною з передачею файлів з одного комп'ютера на інший через змінні носії або через завантаження даних на хостинг. До таких проблем відносяться обмежений обсяг пам'яті портативних пристроїв або неякісна зв'язок на шляху ПК - сервер. У таких ситуаціях оптимальним рішенням є розбиття великого файлу на два (або більше) дрібних файлу.
Вам знадобиться
  • "WinRAR", "Total Commander", "VirtualDub" (щось одне).
Інструкція
1
Одне з кращих і найбільш простих рішень розбити файл і створити двотомний (багатотомний) архів - користування програмою WinRAR. Наведіть курсор миші на вихідний файл і натисніть праву кнопку. У меню виберіть пункт: "Додати до архіву", а потім у вікні у вкладці "Загальні" вкажіть необхідний розмір файлів з підменю "Розбити файл». Потім натисніть кнопку "ОК", після чого буде створено кілька архівних файлів . Для розпакування частин файлів необхідно створити для них папку і перемістити їх туди для подальшого розархівування.
2
Аналогічне "розбиття" файлу здійснюється і програмою "Total Commander". Для проведення даної операції потрібно перейти в пункт меню "Файл", що знаходиться у верхній частині програми, поставити відмітку "Розділити файл", в діалоговому вікні вказати розміри нових файлів і вказати місце для їх збереження. Після натискання кнопки "OK" ви отримаєте папку з великою кількістю архівних частин вихідного файлу.
3
Файл AVI - один з найбільш поширених форматів відео. Будь-які відео файли досить великі, тому їх часто доводиться ділити на дві (або більше) частини. Для цієї процедури спеціально створена програма під назвою "VirtualDub". Щоб розділити файл, запустіть програму, в двох нижніх «віконцях» вкажіть бажаний розмір кожного фрагмента файлу. Потім натисніть на вкладку "Відео" і відзначте пункт "Прямопотоковое копіювання". Збереження необхідно зробити, як сегментований файл AVI. Отриманим частинам рекомендується присвоїти зрозумілі імена, яке допоможуть легко об'єднати файли в єдиний блок.
Корисна порада
Крім того, типове "розбиття" файлу виробляє програма Splitter.