Як накладати пудру.

Пудра - останній етап в нанесенні макіяжу. Вона надає макіяжу закінчений вигляд і закріплює його. Пудра може бути трьох видів: розсипчаста, компактна і крем-пудра. Іноді пудра поставляється у вигляді кульок; існує також бронзірующая пудра.
Інструкція
1
Купуючи пудру , пам'ятайте, що її колір повинен гармоніювати з кольором шкіри. Не забувайте, що колір пудри при штучному і природному освітленні може трохи змінюватися. Пудритися краще одноразовим ватним тампоном або пензликом. Від пуховки відмовтеся, вона швидко забруднюється.
2
Вмочивши кисть в пудру , обов'язково струсіть надлишки. Потім нанесіть на все обличчя м'якими мажучі рухами.
3
Щоб уникнути осідання пудри на Пушкова волоссі, водите кистю в напрямку їх росту.
4
Для повсякденного макіяжу використовуйте звичайну матову пудру . Або обережно нанесіть пудру з мерехтінням, але не переборщіть, щоб уникнути зайвого блиску.
5
Пудрою з блиском можна більш рясно обробити особа, збираючись на вечірку. Нанесіть пудру з світловідбиваючими частинками, в штучному світлі вона додає шкірі м'яке сяйво.
6
За допомогою пудри двох відтінків можна коригувати овал обличчя. Правило дуже просте: якщо ви хочете акцентувати увагу на якійсь частині особи, то наносите більш світлий відтінок. Те, від чого вам хотілося відволікти увагу, обробіть більш темним. Наприклад, якщо ви хочете візуально зменшити важкий підборіддя, нанесіть на нього більш темну пудру . А якщо, навпаки, хочете злегка збільшити ніс, то пройдіться по ньому більш світлим кольором.
7
Якщо у вас на обличчі ластовиння або пігментні плями, спочатку нанесіть тональний крем, а потім пудру . Більш щільний шар макіяжу допоможе приховати недосконалості шкіри.
8
Пудра з ефектом засмаги незамінна влітку або в тому випадку, якщо ви хочете виглядати так, ніби щойно повернулися з морського узбережжя. Нанесіть пудру на все обличчя і обробіть зону декольте. Якщо у вас відкрите плаття, то нанесіть пудру і на плечі теж. Це додасть особі і відритим частинам тіла бронзовий відтінок засмаги.
9
Невелика хитрість. Намалюйте губи, потім промокніть серветкою і нанесіть пудру . Потім знову нанесіть помаду. Так ви закріпіть колір губ. Аналогічним способом скористайтеся при макіяжі очей: перед нанесенням туші обробіть вія пудрою. Так вії будуть здаватися об'ємніше.