Як прибрати білий фон. Як убрат білий фон навколо папки на робочому столі.

Картинки і фотографії можуть чудово виглядати на білому фоні і навіть гармоніювати з ним. Але як бути, якщо вам необхідно вставити картинку на сайт з фоном, який явно відрізняється від білого? Для того щоб ваша робота виглядала професійно, досить звернутися до відомої програмі Adobe Photoshop, за допомогою якої можна повністю прибрати як білий, так і будь-який інший небажаний фон зображення. Дана інструкція допоможе розібратися, як ви можете зробити це самостійно.
Інструкція
1
Відкрийте потрібну фотографію, виділіть її та скопіюйте цілком (Select All> Ctrl + C). Потім створіть новий файл такого ж розміру (Ctrl + N) і в опціях вкажіть, що фон нового документа повинен бути прозорим (Transparent), тобто відсутнім. Натисніть ОК і вставте скопійоване зображення на новий прозорий фон (Ctrl + V).
2
Тепер зверніться до панелі інструментів і відкрийте інструмент виділення (наприклад, Lasso Tool). Виділіть на фотографії область білого тла, який повинен бути видалений і замінений на прозорий. Замкніть виділення і натисніть Delete. Ви побачите, як на місці білого тла з'явився прозорий фон з біло-сірої клітини.
3
Використовуючи інструмент ласо і м'який ластик, акуратно видаліть весь білий фон навколо потрібного об'єкта так, щоб його контури були повністю очищені від фону.
4
Підкоригує колірну гамму, яскравість і насиченість кольорів в розділах Levels, Color Balance і Hue \ Saturation. При бажанні різноманітьте фотографію якимись додатковими фільтрами і ефектами.
5
Готово - ваша фотографія тепер може бути збережена. Виберіть «File> Save as» і при збереженні в зазначену папку вкажіть формат PNG або GIF. У цих форматах найбільш зручно згодом працювати з зображенням, що має прозорий фон.
6
За таким же алгоритмом ви можете видалити фон будь-якого кольору з будь-якого зображення, замінивши його на прозорий, або ж не міняти фон цілком, а вирізати тільки кілька прозорих областей, залишивши решту фотографію нетронутой.Вирезать білий фон з фото і змінити його на прозорий ви можете, використовуючи будь-яку з нових версій Photoshop CS.