Як навчитися доглядати за шкірою.

Шкіра - це природний надійний покрив, який захищає ваш організм від впливу навколишнього середовища. Вона виконує терморегуляторную, дихальну і рецепторну функцію. Правильний догляд за шкірою - це запорука нормального функціонування всього організму.
Інструкція
1
Обмежте використання антиперспірантів. Не варто робити цього кожен день, так як регулярне гальмування процесу виділення поту може завдати серйозної шкоди організму. До того ж складові антиперспірантів з часом можуть скупчуються на шкірі.
2
Періодично відвідуйте лазні або сауни, це забезпечить вашій шкірі комплексне очищення.
3
Для того щоб шкіра залишалася молодий і еластичною, починайте ранок з фізичних вправ. Таким чином, ви стимулюєте кровотік в капілярах, і шкіра отримає більше харчування.
4
Щодня приймайте душ. Засоби для очищення тіла підбирайте згідно вашому типу шкіри: для жирної підійде звичайне мило або гель для душу, а сухій шкірі необхідно м'яке дитяче мило і регулярне використання пом'якшуючих і зволожуючих кремів.
5
Приймайте ванни з додаванням ефірних масел. Вони благотворно впливають на шкіру, а використання різних солей для ванн розслабляє і підтримує шкіру тіла в гарному тонусі.
6
Використовуйте два різних рушники для шкіри тіла та обличчя. Використовуючи один рушник, ви сприяєте поширенню мікробів і бактерій, які можуть принести шкоду чутливій шкірі обличчя.
7
Для підтримки шкіри в тонусі потрібно регулярно проводити її глибоке очищення - пілінг. За допомогою цієї процедури ви видалите ороговілий шар і стимулюєте процес оновлення клітин. Для тіла потрібно використовувати скраби з великими кристалами, а для особи - з більш дрібними. Проробляти процедуру бажано 1 раз на тиждень.
8
Після відвідин душовій або після ванни, а також (обов'язково!) Після пілінгу, шкірі потрібно зволоження. Для цієї мети можна використовувати лосьйони, масла і крему, призначені для вашого типу шкіри.
9
Не забувайте знімати макіяж перед сном. В іншому випадку пори на шкірі закупорюються, що може стати причиною появи прищиків і вугрів.
10
Здорове, збалансоване харчування необхідно. Постарайтеся включити в свій раціон фрукти, ягоди, горіхи, молоко.
11
Більше відпочивайте. У нічний час сальні залози самостійно зволожують шкіру, виробляється колаген, в два рази швидше відбувається регенерація клітин.