Як збільшити оперативну пам'ять на ноутбуці.

Оперативна пам'ять , або ОЗУ - оперативний пристрій - це те, що робить роботу вашого комп'ютера або ноутбука швидкою, продуктивної і ефективної. З ростом технологій ростуть вимоги до програмного забезпечення та комплектуючих комп'ютерів, тому оперативної пам'яті може не вистачати, і виникає потреба в її збільшенні. У цій статті ми розглянемо кілька способів, які дозволяють збільшити пам'ять ноутбука.
Інструкція
1
Для початку визначте, який тип динамічної оперативної пам'яті підтримує материнська плата вашого ноутбука. Це можна прочитати в технічній документації, яка додавалася до комп'ютера. З'ясуйте, яка пам'ять потрібна для ноутбука - DDR SDRAM, DDR2 SDRAM або DDR3 SDRAM.
2
Якщо ви не знайшли документацію і не знайшли маркування на платі оперативної пам'яті, яка вже стоїть в ноутбуці, визначити тип ОЗУ можна, встановивши на комп'ютер діагностичну програму (наприклад, Everest або Aida).
3
За продуктивність ОЗУ відповідає її робоча частота. Після того, як ви визначили потрібний тип оперативної пам'яті, визначте необхідну робочу частоту, яка підійде до ноутбука. Якщо ви ставите додаткову карту пам'яті, залишаючи в ноутбуці першу, простежте, щоб робоча частота обох слотів збігалася. Це потрібно для стабільної спільної роботи двох ОЗУ. Частота не повинна перевищувати максимальної, підтримуваної вашою материнською платою.
4
Щоб встановити придбану плату оперативної пам'яті, відключіть ноутбук від мережі, дістаньте акумулятор і знайдіть на обороті корпусу кришку, що закриває відділення з оперативною пам'яттю. Зазвичай така кришка спеціально позначена маркуванням для легкого додавання комплектуючих, і її неважко зняти, відкрутивши гвинти викруткою. Вставте в вільний слот нову карту пам'яті, і зафіксуйте кріплення. Щоб дістати карту пам'яті, відігніть кріплення і витягніть карту.
5
Після установки поверніть кришку відділення на місце, закрутіть гвинти, вставте в ноутбук акумулятор і підключіть його до мережі, щоб перевірити, чи встановилась в систему нова оперативна пам'ять.