Як одягнутися модно повним жінкам.

Бажання виглядати модно і стильно - природно. Власницям пишних форм досягти цього небагато складніше, ніж худишкам. При вмілому використанні рад дизайнерів і модельєрів повна жінка зможе виглядати модно, стильно і дуже спокусливо.
Інструкція
1
Більшість новинок модної індустрії розраховане на струнких дівчат. А як же бути власницям пишних форм? Навіки замкнути себе в безформні чорно-сірі мішки? Звичайно ж, ні! Потрібно запам'ятати рекомендації, які допоможуть візуально приховати недоліки фігури і акцентувати увагу на її безперечних перевагах.
2
Відмовтеся від обтягує одягу. Облягає одяг може бути тільки в області грудей. Це якнайкраще підкреслює пишний бюст.Лучше всього використовувати багатошарові або широкі наряди, розкльошені в нижній частині. Блузи і футболки краще вибирати подовжених моделей. Довжина суконь і спідниць також повинна бути максімальной.Что стосується модних трендів, то повним жінкам якнайкраще підійдуть сукні-балони, боді-долл і туніки, з якими непогано виглядатимуть навіть легінси або обтягуючі джинси.
3
Трикотаж використовуйте незалежно від пори року. Цей практичний і дуже зручний матеріал не виходить з моди багато лет.Благодаря своєї еластичності, трикотаж прекрасно лежить на повній фігурі, приховуючи всі недоліки. Можна використовувати кардигани з товстого і тонкого трикотажу.
4
Наряди з вишивкою, мереживами, паєтками, стразами і намистинами виглядають більш жіночно.
5
Не варто забувати і про різних прикрасах, шарфах, хустках, палантинах і інших аксесуарах. Повним жінкам вони особливо йдуть. Яскраві акценти в настільки улюблених темних одежах повинні бути присутніми непременно.Красівий палантин здатний освіжити вигляд і приховати недоліки фігури, а правильно підібране прикраса зробить акцент на пишних грудей.
6
Ну, і остання рекомендація - впевненість у своїй неперевершеності. Не важливо, якими параметрами володіє жінка, важливий рівень впевненості в собі. Він і визначає привабливість, вишуканість і стильність жінки.