Як бути модною і красивою.

Якщо жінка вирішила стати модною і красивою, немає такої сили, яка б перешкодила виконанню цього бажання. Ніхто не говорить, що це легкий шлях, але той, у кого є очі і вуха, цілком здатний його подолати, було б бажання.
Інструкція
1
Який одяг, аксесуари, зачіски диктує сьогоднішня мода, можна дізнатися різними способами. Існує безліч різних друкованих видань, купуючи які, ви зможете прочитати про всі модні тенденції та новинки. Якщо у вас достатньо коштів, можна стежити за модою, відвідуючи престижні покази модних дизайнерів, як закордоном, так і у себе вдома. Нарешті, в сучасному світі будь-яку інформацію можна черпати з інтернету. Крім цього, завдяки великій кількості телевізійних каналів, які демонструються сьогодні всюди, існує можливість дивитися покази мод, не виходячи з дому.
2
Молодим дівчатам, щоб виглядати красиво і модно, треба зрозуміти одну річ: не можна стати стильною жінкою, сліпо копіюючи інших. Виробити свій власний стиль - завдання кожної справжньої жінки.
3
Краса - поняття відносне. Комусь подобається один тип особи, комусь інший. Але ніхто не залишається байдужим, якщо бачить доглянуту, стильну, цікаву жінку чи дівчину. Стежити за собою треба за будь-яких обставин. Особа завжди буде привертати увагу, якщо воно не обділене інтелектом. Працюйте над собою, більше читайте, цікавтеся подіями, що відбуваються в світі, розвивайтеся і вчіться. Знання не тільки зроблять вас розумніші, ви станете цікавіше, як особистість, а значить, красивіше.
4
Манера рухатися сильно впливає на те, як вас сприймають оточуючі. Витончену легку ходу можна виробити, для цього варто позайматися танцями. Будь фізичне навантаження, будь то спортзал або басейн, сприятиме тому, що ваша фігура придбає стрункість і привабливість.
5
І останнє, краса у всьому світі асоціюється з добротою. Чим більше добрих справ на рахунку у людини, тим приємніше ловити його добрий і розуміючий погляд. Байдужа холодна красуня ніколи не стане об'єктом поклоніння, оскільки в її очах немає любові.