Як відкрити архівований файл.

Величезна кількість користувачів персональних комп'ютерів часто використовує архіви з даними не тільки, як спосіб передачі, але і як спосіб зберігання інформації, щоб зменшити кількість обсягу займаної пам'яті на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • утиліта WinRAR.
Інструкція
1
Однак для того щоб повною мірою користуватися всіма можливостями архівів, необхідно опанувати самими основними прийомами роботи з ними. До них відноситься відкриття архіву, розархівування архівного файлу і так далі. Крім того, для роботи з ними стандартних засобів операційної системи Windows вам не вистачить, а тому скористайтеся найпоширенішим, надійним і якісним архиватором на сьогоднішній день - програмою WinRAR.Для початку необхідно запустити програму WinRAR. Для цього два рази клацніть по іконці програми на робочому столі або зробіть одиночний клік в списку встановлених програм в меню «Пуск».
2
Знайти і відкрити потрібний архів. Для цього можна скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + O». Або ж, використовуючи горизонтальне меню, вибрати спочатку «Файл», а потім «Відкрити архів». Після чого знайдіть архів на жорсткому диску і клацніть по кнопці «Відкрити».
3
Вибрати пункт меню «Витягнути в зазначену папку». Весь вміст вибраного архіву буде Розпаковано, якщо ви виберете пункт меню «Команди», а в списку: «Витягнути в зазначену папку». Примітка: для зручності і простоти роботи в програмі, можна використовувати поєднання гарячих клавіш «Ctrl + E», після вибору потрібного архіву для розпакування.
4
Після виконання дій, описаних в 3 кроці, на екран буде виведено вікно, в якому система запропонує вибрати шлях і параметри вилучення. Тут, у правій частині вікна, що з'явилося, необхідно вказати шлях, по якому будуть розташовані розархівовані файли. Примітка: також тут можна змінити деякі параметри розпакування.
5
Після того, як шлях буде обраний, натисніть на кнопку «Ок». Тепер ваші файли успішно розпаковані.
Корисна порада
Розархівувати файли можна також шляхом натискання правою кнопкою миші на потрібному архіві, і в контекстному меню архіву вибрати пункт «Витягнути файли ...», або «Витягнути в поточну папку», при цьому файли розпакуються в ту ж папку, в якій знаходиться наш архів.