Як написати афішу.

Афіша - рекламне оголошення, що анонсує прийдешнє захід публічного характеру і що дозволяє в короткі терміни оповістити про нього широку аудиторію. Таким заходом може бути концерт, циркове шоу, театральна постановка, інше культурно-розважальне або спортивна подія.
Вам знадобиться
  • - великий аркуш ватману - формат не менше А3;
  • - на вибір: фарби акварельні або гуаш, кольорові олівці, фломастери, воскові крейди;
  • - ножиці;
  • - картинки з журналів, які підходять по темі до вашого заходу;
  • - кольоровий папір;
  • - аркуш паперу - формат А4;
  • - авторучка .
Інструкція
1
При створенні афіші важливо врахувати, що вона з першого погляду повинна впливати на глядача і створювати ефект «скороминущого погляду», при якому глядач миттєво сприймає інформацію по рекламованої темі і приймає рішення, знайомитися чи йому з інформацією ближче. Тому значну увагу приділіть композиції, колірного рішення і тексту. Грамотно визначитеся з місцем для розміщення афіші. Можливо, це місце найбільшого скупчення передбачуваної цільової аудиторії вашого заходу (наприклад, перед входом в будівлю університету) або місце, де проходить велика кількість людей.
2
Почніть з того, що пропишіть на аркуші паперу всі текстові дані, які будуть на вашому афіше.Прідумайте такого назва вашому заходу, максимально відображає суть анонсованого меропріятія.Пропішіте короткий зміст заходу - короткий текст, несучий інформацію про захід. Ідеально, якщо він складається з однієї пропозиції, максимально допускається 3 пропозиції. Текст не повинен бути нудним поясненням. Це може бути відома цитата або лозунг.Укажіте дату, час і місце проведення меропріятія.Составьте списки учасників та спонсорів меропріятія.Еслі є необхідність, то додайте вартість вхідних квитків та інформацію про дрес-коді. Наприклад, якщо ваша афіша запрошує відвідати карнавал, то можна написати, що вхід в масках.Не забудьте вказати контактні дані для отримання додаткової інформації. Можливо, це буде номер телефону або адресу сайту, на якому можна отримати більш детальну інформацію про захід.
3
Тепер можете приступити безпосередньо до роботи над афішей.Разложіте аркуш ватману таким чином, щоб вам було зручно з ним працювати - на підлозі або на столе.Фон - це основа афіші. Можете залишити його білим, можете пофарбувати в один колір або зобразити фоновий малюнок. Головне, щоб фон не був строкатим - на ньому має бути чітко видно весь текст.
4
Крупно, красиво і яскраво напишіть у верхній частині аркуша назва заходу. Наприклад, це можна зробити наступним чином: перша рядок не дуже крупним шрифтом - «Новорічний бал-маскарад», другий рядок дуже великими прописними буквами - «ТАЄМНИЧА НІЧ».
5
Під назвою, по центру, напишіть дату і час в тому ж стилі і того ж розміру, що й текст в першому рядку.
6
Далі в лівій частині вкажіть місце проведення, а під ним контактні данние.На тій же висоті в правій частині напишіть короткий зміст заходу.
7
У нижній частині аркуша розмістіть інформацію про спонсорів. Ця інформація не зобов'язана читатися здалеку і кидатися в очі, але вона повинна бути цілком читабельною з близької відстані.
8
На залишилася вільної площі в центрі листа в стовпчик напишіть склад учасників, а під ними вартість вхідних квитків та інформацію про дрес-коді.
9
Прикрасьте афішу картинками. Якщо у вас є фотографії деяких учасників заходу або підходящі по темі картинки - розмістіть їх в художньому безладді на вільні місця по обидва боки від списку учасників.
10
Афіша вашого заходу готова.