Як відновити пароль Яндекс.Деньги. Як відновити платіжний пароль яндекс гроші.

Втративши платіжний пароль в системі Яндекс.Деньги, користувач може його відновити, попередньо пройшовши процедуру відновлення. Для цього сервісом передбачається ініціалізація користувача по системі питання-відповідь.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб повністю розкрити принцип відновлення платіжного пароля, оповідання слід почати з самого початку - з моменту реєстрації користувача на сайті платіжної системи. Після того як ви відкриєте сторінку money.yandex.ru, необхідно натиснути на кнопку «Відкрити рахунок». Ви будете переадресовані на сторінку створення поштового аккаунта. Якщо у вас вже є поштовий ящик на Яндексі - авторизуйтесь, після чого відкрийте сторінку платіжної системи (адреса дивіться вище).
2
На сторінці відкриття рахунку вам необхідно вводити виключно достовірну інформацію. Зверніть увагу на правильність вводяться значень, надалі це допоможе вам уникнути можливих проблем зі службою перевірки акаунтів Яндекс.Деньги. Серед інших полів, обов'язкових до заповнення, зверніть увагу на такі форми, як «Платіжний пароль », а також «Секретний питання». Перед тим як ви заповните дані поля, запишіть платіжний пароль і відповідь на секретне питання на окремий лист. Далі вам потрібно передрукувати записані дані, після чого завершити реєстрацію, натиснувши на відповідну кнопку.
3
Саме відповідь на секретне питання дозволить вам у разі потреби відновити платіжний пароль . Якщо ви забудете код підтвердження платежів, ви можете скинути його, перейшовши за посиланням відновлення пароля. Вам буде поставлено питання, на який ви повинні ввести відповідь, позначений при реєстрації. Після цього ви зможете призначити новий платіжний пароль .
4
В цілому, слід відзначити той факт, що краще відразу перемикати аккаунт в платіжній системі на посилену авторизацію. Вам потрібно заплатити 30 рублів для активації даного режиму. Замість платіжного пароля, ви зможете використовувати таблицю кодів, картку або ж електронний токен. Подібна можливість значно спрощує роботу з платіжною системою.