Як вибрати ноутбук для ігор.

На сьогоднішній день ноутбук став таким же невід'ємним супутником людини, як стільниковий телефон. Цікаво, що традиційне використання ноутбука для роботи та навчання все частіше відходить на другий план. Сучасній людині також важливо, щоб його ноутбук міг якісно заповнити дозвілля, стати справжнім порталом в світ ігор та розваг.
Інструкція
1
Зверніть увагу на центральний процесор і такі його характеристики, як продуктивність, енергоспоживання і тепловиділення. Фахівці рекомендують відмовитися від «десктопних» процесорів (за винятком процесорів AMD Athlon 64, які володіють допустимими показниками для використання в мобільному пристрої) і звернути свою увагу на процесори Pentium M. Дивно, що навіть процесори дворічної давності на ядрі Banias мають цілком прийнятну продуктивність. А нова версія - ядро Dothan, подвоєний обсяг кешу, тактові частоти до 2 ГГц (а чим більше частота, тим краще) - мало чим поступаються настільним Pentium 4.
2
Далі слід приступити до вибору відеокарти. Це особливо значущий елемент для ноутбуків, призначених для ігор. Цікаві продукти випускає канадська компанія ATI. Серед мобільних відео-рішень можна відзначити відеокарту Mobility Radeon 9600, яка є мінімумом для ігрового ноутбука. Трохи краще себе зарекомендували Mobility Radeon 9700 і 9800 - вони більш продуктивні. Нарешті ідеальний варіант - Mobility Radeon X700 і X800. Так само можна звернутися до варіантів, запропонованим nVIDIA: GeForce FX 5700 Go - розумний мінімум; GeForce Go 6800 Ultra - вибір найбільш просунутих геймерів.
3
Оперативна пам'ять - не менш важливий аспект при виборі ігрового ноутбука. Природно, чим більше, тим краще. Ваші варіанти починаються з обсягу в 512 Мб, але, безумовно, для «важких» іграшок цього буде недостатньо. Тому фахівці радять подвоїти цю величину.
4
Якщо говорити про дисплей, то на перше місце постає питання про діагоналі і дозволі. 17-дюймові дисплеї значно збільшують розмір і масу ноутбуків, тому найоптимальніший варіант - 15-15,4 дюйма. Робочий дозвіл для широкоформатних матриць, які найбільш часто зустрічаються в сучасних ігрових ноутбуках, складатиме 1440х900 і 1280х800 пікселів відповідно.
5
Що стосується клавіатури, то найбільш важливо, що б розкладка клавіш була максимально наближена до стандартної. Так само зверніть увагу на достатню кількість USB-портів і присутність IEEE 1394 (FireWire) для підключення миші, джойстика і інших ігрових маніпуляторів, так як тачпадом в іграх ви однозначно користуватися не будете.
6
Нарешті, звукові можливості. Не очікуйте від вбудованої акустики чогось фантастичного. Можна використовувати навушники, але не кожному це зручно. Краще бездротові, так що подбайте про наявність підтримки Bluetooth в ноутбуці.
Зверніть увагу
Як вибрати ноутбук для ігор? В ноутбуці, який буде використовуватися в основному для ігор і вимогливих мультимедіа-додатків продуктивний процесор так само важливий як і наявність сучасної «швидкої» відеокарти з запасом відеопам'яті. Крім того, дисплей повинен бути з швидким часом відгуку і комфортно великим.
Корисна порада
Як правильно вибрати ноутбук? З чого починати вибір ноутбука і на що в першу чергу звертати увагу при виборі ноутбука? Почнемо з того, що ноутбук представляє з себе компактний персональний комп'ютер. Якщо думки про те, щоб на ноутбуці грати в ігри, міцно засіли у вашій голові, то тут вже треба дивитися в сторону ноутбуків з дискретними (зовнішніми) відеокартами. Причому, їх параметри будуть цілком залежати від системних вимог ігор, в які ви мрієте пограти.