Як вийти в BIOS на ноутбуці. Як вийти в биос на ноутбуці сумісного.

BIOS - святая святих в світі комп'ютерів і програмування. Адже саме це є свого роду «початком» роботи з комп'ютером. Саме завдяки BIOS можна встановити нову операційну систему, видалити стару, розбити жорсткий диск на декілька відділів та ще багато чого. Але от як потрапити в цей самий BIOS?
Інструкція
1
Справедливості заради, варто відзначити, що більшість комп'ютерів в своєму пристрої дуже схожі. Отже, для того щоб зробити ту чи іншу операцію, слід просто виконувати певний набір дій. Стосується це не лише стаціонарних комп'ютерів, але і ноутбуків.
2
Тому для того, щоб потрапити в BOIS, слід виконувати деякі дії в певній послідовності. Як на стаціонарному комп'ютері, так і на ноутбуці . Отже, почнемо. Для початку потрібно запустити комп'ютер, якщо він вимкнений (якщо ж він включений - запускаємо перезавантаження через меню «Пуск»).
3
Далі уважно дивіться на екран. У нижній частині з'явиться напис англійською мовою, де великим шрифтом буде виділено назва клавіші, яку потрібно буде натиснути для того, щоб увійти в систему BIOS. В основному ця клавіша F2 або F12. Все залежить від комплектуючих комп'ютера. Але, як було сказано вище, найбільш часто зустрічаються саме згадані клавіші.
4
Побачивши назву клавіші, слід негайно натиснути на неї. Для впевненості - краще кілька разів. В іншому випадку доведеться знову перезавантажувати комп'ютер і проводити вищеописану операцію знову.
5
Якщо ж з першого разу вдалося увійти в BIOS методом нажимания необхідної клавіші - відмінно, можна продовжувати роботу.
6
Отже, мета досягнута - BIOS розкинув на весь екран свій блакитний фон з сіруватими буквами. Без певного досвіду або наставника змінювати налаштування всередині системи настійно не рекомендується. Але подивитися, що є - ніколи не забороняється.
7
Коли все, що потрібно, переглянуто і при потребі змінено, можна виходити. Робиться це так само просто - натискається клавіша F10, якщо потрібно зберегти зміни, і вийти. Якщо нічого зберігати не треба, то у верху екрану можна побачити вкладку «EXIT». Виділяєте вкладку, тиснете «Enter», а потім букву «y» як відповідь на питання, чи дійсно ви хоті вийти.
8
BIOS благополучно залишився позаду. Вхід і вихід успішно здійснений. Мета досягнута.