Як підібрати бойлер. підібрати бойлер Гкал.

Бойлер являє собою водонагрівач накопичувального типу, що складається з бака й нагрівального елементу. Він дуже зручний у тому випадку, коли існують складнощі з подачею гарячої води. Якщо ви вирішили придбати бойлер, то вам необхідно відповідально підійти до його вибору.
Інструкція
1
Визначтеся, який бойлер для вас буде краще - газовий або електричний. Електричний водонагрівач здатний працювати від звичайної електричної мережі, для нього не потрібно підводити силову лінію живлення. Існуючі бойлери, що живляться від мережі, мають потужність 1-6 кВт. На відміну від електричного, газовий нагрівач води дає перевагу в часі нагрівання. Для нагріву 150 л води в газовому бойлері потрібно трохи більше години, а от електричний бойлер нагріє таку кількість води за дві-три години.
2
Оцініть складність установки того й іншого пристрою. Для газового бойлера знадобиться спорудити димар. При монтажі такого водонагрівача потрібно враховувати також конструкцію приладу - має він відкриту або закриту камеру згоряння. Бойлер з відкритою камерою встановлювати складніше.
3
При більш низькій вартості газу перевага на боці газового нагрівача, однак, вартість його, включаючи витрати на установку, значно більше, ніж витрати на придбання електричного бойлера. Ціна і робить електричний бойлер більш популярним.
4
Виберіть відповідні для вас розміри бака бойлера. Занадто великий водонагрівач буде коштувати дорожче і зажадає істотно великих витрат на оплату енергії. При виборі оптимального обсягу керуйтеся числом членів сім'ї і тим, на які саме господарські потреби буде витрачатися вода. На одну людину рекомендується вибирати водонагрівач об'ємом 50-70 літрів. Для сім'ї з трьох-чотирьох чоловік підійде бойлер об'ємом 120-200 л.
5
Оцініть внутрішнє покриття бака бойлера. Воно може бути виконане з нержавіючої сталі, стеклофарфора або титанового напилення. Від виду покриття багато в чому залежить термін служби водонагрівача і його вартість. Покриття з емалі або стеклофарфора не схильне до корозії, проте емаль чутлива до різких перепадів температури. Більш довговічне титанове покриття, вартість якого при цьому вище.
6
При виборі нагрівача бажано також мати можливість оглянути його внутрішній устрій. Чим товщі стінки бака, тим краще. Оцініть також розмір магнієвого анода. Переважно анод великого розміру - в цьому випадку вам рідше доведеться вдаватися до сервісного обслуговування бойлера для заміни анода.