Як визначити розмір браслета.

Питання правильного визначення розміру браслета часто хвилює модниць, так як від цього залежить наскільки комфортним буде процес його шкарпетки. Адже браслет великого розміру можна з легкістю втратити, маленький за розміром доставлятиме дискомфорт в процесі носіння, а слід від нього на руці служитиме постійним нагадуванням того, що прикраса підібрано невірно.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • або
  • - нитка;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Візьміть сантиметрову стрічку або рулетку і виміряйте обхват зап'ястя. Природно, завмер потрібно робити на тому рівні, де припускаєте носити браслет. На цьому, власне, весь процес і закінчується, оскільки результат вимірювання в сантиметрах - це і є розмір браслета: 20 сантиметрів - 20-й розмір.
2
Варто відзначити, що в сантиметрах вимірюються ланцюжки та браслети. Крім сантиметрової стрічки для визначення розміру прикраси достатньо буде нитки, мотузки або навіть довгою смужки паперу. Оберніть нитку навколо руки, якщо мова йде про те, щоб підібрати браслет. Дізнавшись довжину нитки, ви визначите потрібний розмір.
3
При покупці прикраси через інтернет додайте до заміром, який ви отримаєте шляхом вищенаведеного способу, 1 сантиметр.
Зверніть увагу
Тонке зап'ясті виглядає витончено, якщо його прикрашає крупний браслет. А ось кілька тонких браслетів додадуть зап'ястю елегантності. На руці середнього розміру можна сміливо носити браслети різної ширини, також можна експериментувати і в стілях.Крупние широкі браслети - ідеальний варіант для широкої руки. Така модель стане, воістину, справжньою окрасою, здатним привернути до себе увагу і в теж час буде гармоніювати з розміром руки.
Корисна порада
Любителям носити браслети, прилеглі до тіла, цікавим будуть так званий браслет-резінка.Некоторие виробники випускають прикраси, в яких можна видалити один із сегментів, і тим самим зробити розмір браслета оптимальним для вас. Крім того, деякі моделі мають запас довжини - ланцюжок, за допомогою якої їх можна зробити більш вільними.