Як в'язати мочалку. В'язання мочалки гачком.

Мочалки бувають різні. Натуральні, синтетичні, м'які губки, жорсткі щітки, вони є на будь-який смак. Один з видів мочалок - в'язані з синтетики. Такі мочалки яскраві, різнокольорові, не тільки очищають тіло, але і прикрашають ванну кімнату.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, яку ви будете в'язати мочалку. Можна в'язати велику з двома ручками для душу або невелику круглу для посуду. Для посудній мочалки можна використовувати більш жорстку нитку, для душової візьміть нитку помягче, щоб мочалка не дряпають шкіру.
2
Потім приступайте безпосередньо до в'язки. Візьміть нитки, гачок, і починайте в'язати ланцюжок з повітряних петель, замикайте її в коло і вив'язувати кілька рядів стовпчиків без накиду. Провязав таким чином три-чотири ряди, починайте вив'язувати бахрому.
3
Візьміть в руки лінійку або кулькову ручку. Залежно від того, що ви виберете, розрізнятися довжина бахроми. Якщо ви будете робити її за допомогою лінійки, то бахрома вийде довше, за допомогою кулькової ручки бахрома виходить короче.Начніте в'язати бахрому з виворітного боку. Накиньте нитку на лінійку, потім пров'яжіть стовпчик без накиду, таким чином петля закріпиться. Так продовжуйте протягом всього ряду. Як тільки ряд завершується, наступний ряд пров'яжіть звичайними стовпчиками без накиду.
4
Якщо ви хочете, щоб бахрома була частою, то між бахромою пров'яжіть кілька рядів звичайної в'язкої, потім знову повторіть дії з лінійкою, і знову зв'яжіть що закріплює ряд.
5
Таким чином в'яжіть мочалку потрібної довжини, потім виверніть бахрому з виворітного боку на лицьову, і надвяжіте ручки з двох сторін. Ображати нитку і заправте її всередину. Мочалка готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lhADtRuX-Hs
Зверніть увагу
Для кухні теж можна пов'язати губку для миття раковини або посуду. Губка виходить жорстка і добре очищає поверхню.
При щоденних водних процедурах найчастіше використовується мочалка. Вона допомагає позбутися відмерлих клітин, бруду і жирових виділень. Такий необхідний предмет особистої гігієни можна купити в магазині, а можна зробити власними руками.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - гачок.
Інструкція
1
Щоб зв'язати мочалку знадобляться: нитки, гачок. До вибору ниток потрібно підійти з усією серйозністю, вони повинні бути м'якими і різнокольоровими, щоб майбутньої мочалкою було приємно миться.Алгорітм дій може бути такою: Спочатку слід пов'язати ручку для мочалки. В'язати слід в дві нитки. Потрібно зв'язати приблизно сорок повітряних петель. Потім в третю від гачка петлю, зв'язати стовпчики з накидом до кінця ланцюжка. Таким чином, виходить перша ручка для мочалки.
2
Потім в'яжеться ланцюжок з десяти повітряних петель, і з'єднуються кінці ручки, при цьому за кінець ручки прив'язується три стовпчики без накиду.
3
Для того щоб зв'язати основне полотно, в'яжеться три стовпчики без накиду по шістнадцять петель. Якщо потрібен буде підйом, то виконується повітряна петля. Для виконання повітряної петлі робиться накид на вказівний палець, потім потрібно потягнути петлю до себе, на пальці вийде схрещена нитка. Протягнути гачок в петлю наступного ряду і опустити витягнуту петлю, утримуючи її, довязивайте стовпчик без накиду.
4
Далі в'яжеться п'ятдесят рядів, в яких одна петля витягнута, а інша без накиду. Потрібно врахувати, що стовпчики без накиду і витягнута петля повинні знаходитися в шаховому порядку, для того щоб мочалка не витягнула при експлуатації.
5
В кінці полотна пров'язується три ряди по шістнадцять петель без накиду.
6
Окремо в'яжеться три стовпчики без накиду і сорок повітряних петель, і з'єднуються з полотном.
7
Для того щоб зв'язати мочалку своїми руками, буде потрібно уважність і посидючість, але в подальшому, це чудовий твір мистецтва буде радувати власника. Мочалки можна в'язати як для себе, так і для сувенірів, які можливо подарувати родичами або друзям. Перед використанням щоб уникнути жорсткості, мочалку необхідно обдати окропом.