Як кріпити трос.

Якщо в далекій дорозі ваш автомобіль спіткала несправність, а усунути її своїми силами на місці не виходить, залишається єдиний вихід - дістатися на буксирі до місця ремонту. Оскільки напевно бути впевненим у справності свого автомобіля можна, вирушаючи в дорогу, не забудьте прихопити з собою трос - єдину і вірну надію на порятунок у складній ситуації.
Інструкція
1
Виберіть відповідний трос . Краще всього, якщо він буде зроблений з капрону, нейлону, лавсану, поліпропілену або поліаміду. Такий трос міцний, еластичний, зручний в обігу з ним, займає мало місця.
2
Перед тим як кріпити трос , переконайтеся, що він забезпечить своє основне завдання - буксирування транспортного засобу. При цьому слід орієнтуватися на такі параметри як довжина трос а і руйнівне навантаження. Занадто короткий буксирувальний трос може послужити причиною зіткнення, а зайво довгий утруднить маневрування на проїжджій частині. Згідно з правилами, трос не може бути коротшим чотирьох метрів і довше шести метрів.
3
Переконайтеся, що ваш трос здатний витримати відповідне навантаження при буксируванні. Недостатня міцність на розрив може привести до обриву трос а в самий невідповідний момент і до створення аварійної ситуації на дорозі.
4
При виборі трос а уважно поставтеся до того, яким чином виконані кінці трос а, від цього багато в чому буде залежати надійність кріплення до буксируючому транспортному засобу.
5
Якщо кінці трос а закладені петлею, то процедура кріплення трос а зводиться до того, що одна з петель протягують в спеціальну проушину, після чого стопориться (наприклад, зігнутим ключем для колісних гайок). Другий варіант - закріпити трос за вушко карабіном, який можна придбати завчасно.
6
Якщо трос не обладнаний петлями на кінцях, то ці кінці обв'яжіть навколо буксирного пристосування вузлом. При цьому враховуйте, що недбало зав'язаний вузол може сам собою розв'язатися при буксируванні. Друга неприємність, можлива при такому способі кріплення - трос може затягнутися «намертво», так що його буде простіше розрізати, ніж розв'язати. Тому перевагу слід все ж віддавати трос у, яка має на кінцях гак, скобу або ланки.
7
Під час буксирування на трос е закріпіть прапорці (клапті матерії), які повинні розташовуватися через кожен метр. Такі прапорці забезпечать хорошу видимість буксирувального пристрою в денний і нічний час доби.
Зверніть увагу
Трос для буксирування може бути виконаний у наступних варіантах: «петля-гак», «петля-петля», «гак-гак». Замість гака може бути присутнім скоба або овальне ланка.
Поїздка на машині завжди повна несподіванок. Так вже влаштований світ, що неприємності підстерігають водіїв під час руху мало кожну мить. Завбачливий автомобіліст тим і відрізняється від безтурботного наїзника, що постійно має в запасі все, що може знадобитися в дорозі. Одним з таких предметів є буксирувальний трос , без якого, в разі серйозної поломки машини, не дістатися додому або до найближчої станції автосервісу.
Вам знадобиться
  • - буксирувальний трос.
Інструкція
1
Далеко від автомагістралей федерального значення доставити несправний автомобіль на станцію автосервісу за допомогою евакуатора навряд чи у кого вийде. У російській глибинці з подібними послугами справи йдуть не кращим чином. Так що єдиним варіантом виходу з такого становища в цих місцях стає буксирування машини за допомогою трос а.
2
Кожен транспортний засіб в обов'язковому порядку обладнується буксирними гаками (вантажні машини) або скобами (легкові автомобілі). На легкових машинах вітчизняного виробництва буксирні скоби приварені до лонжеронів з правого боку, спереду і ззаду. Найчастіше скоби розташовуються за бамперами і закриваються декоративними щитками.
3
Знявши з бампера щиток, на скобу зверху необхідно надіти гак буксирувального трос а з клямкою, яка в подальшому запобіжить мимовільне падіння трос а в момент його ослаблення під час надання техдопомоги буксируються автомобілем.
Зверніть увагу
Вирушати в дорогу можна тільки після надійного кріплення троса до буксирним скобам обох автомобілів. При цьому слід дотримуватися граничної обережності.