Як знизити адреналін. Як зменшити адреналін в крові.

Стреси і переживання часто виводять людей з колії. Все це відбувається через те, що в кров викидається гормон, званий адреналіном . Звичайно, можна запобігти деякі ситуації і не засмучуватися, але повністю обійтися без стресів неможливо. Тому важливо навчитися знижувати рівень адреналіну в крові.
Інструкція
1
Адреналін - гормон, який утворюється з хромафинних клітин мозкової речовини надниркових залоз і надає дію на нервову систему людини. Він виникає під час сильного переляку, стресу, екстремальних ситуацій. З одного боку, він збуджує нервову систему, збільшує концентрацію уваги і прискорює психічну активність, а з іншого - підвищує артеріальний тиск, робить негативний вплив на серцевий ритм. Тому в невеликих кількостях він є корисним для організму гормоном. По-перше, в помірних дозах він підвищує психічну активність і мозкову діяльність, що важливо для людей, що займаються розумовою діяльністю. По-друге, адреналін є протиалергічну гормоном, який гальмує запальні процеси в організмі. Однак надлишок цієї речовини призводить до серцево-судинних захворювань і інших небажаних наслідків.
2
Одним з факторів, що сприяють зниженню рівня адреналіну, є фізичне навантаження. Людині, який пережив сильний стрес, слід займатися спортом, робити вранці зарядку і вести активний спосіб життя. Крім того, знизити рівень цього гормону допомагає хороша музика, перегляд улюбленої телепередачі і навіть шматок смачного торта. Однак слід не забувати, що «заїдання» стресу може привести і до негативних наслідків. Тому солодощі потрібно вживати в міру. Найкраще замінити їх фруктами, овочами, вітамінами. При підвищеному рівні адреналіну не слід вживати алкоголь, палити, а також пити чорну каву.
3
Відмінним методом зниження рівня адреналіну після перенесеного стресу вважається занурення в захоплюючу і цікаву роботу. Дослідження психологів показали, що люди, зайняті цікавою роботою чи ділом, значно менше схильні нервовим і психічним захворювань, ніж інші. І хоча повністю критичних ситуацій в житті не уникнути, якщо у людини є улюблений рід діяльності, ці проблеми йому переносити буде легше. Крім того, дуже важливо знаходити підтримку у своїх близьких, друзів і знайомих. Частіше спілкуйтеся, ходіть у гості, проводите час з коханою людиною, знаходите час для вечері разом з рідними.
4
Посмішка продовжує молодість і життя в цілому, а також допомагає швидко забути неприємні моменти. Після сильного стресу спробуйте згадати веселий анекдот. Завжди пам'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває. Маленькі неприємності намагайтеся перетворювати на жарт - так буде легше перенести сформовану ситуацію. І найголовніше, не переживайте через дрібниці, вірте в довге щасливе життя. Рівень адреналіну безпосередньо пов'язаний з настроєм людини і його страхами. Якщо людина - песиміст і постійно боїться смерті, то рівень адреналіну в нього буде високим. Тому займайтеся улюбленою справою, спілкуйтеся з хорошими людьми, не вживайте продуктів і напоїв, що підвищують рівень адреналін, і турбуватися про нього не доведеться.