Як зробити лопату для трактора. Як побудувати відвал на трактор т 25.

Лопата для трактора , кажучи технічно правильним мовою, називається відвалом. Встановлюється як фронтальне навісне обладнання та перетворює вказане технічний засіб в бульдозер, який повсюдно застосовується для переміщення грунту чи інших сипучих матеріалом в межах майданчика, на якій ведуться будівельні роботи.
Вам знадобиться
  • - сталева труба діаметром 500 мм;
  • - металорізальний інструмент;
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Отвал являє собою пустотілу металеву конструкцію, зварену з товстої листової сталі. До його нижньої передньої частини болтами кріпляться знімні ножі. По центру тильної сторони розташований кронштейн для зміни висоти відвалу над поверхнею грунту. Там же, з боків, приварені силові лонжерони, шарнірні з'єднання яких закріплені на рамі трактора , обладнаного гідравлічною системою.
2
Для виробництва різних будівельних робіт застосовуються відвали різної геометричної конфігурації.
3
Коли потрібно оперативне переміщення великих обсягів сипучих матеріалів, для подібних цілей задіюється бульдозер з полусферическим або сферичним відвалом, які з боків обладнані відкрилками, що допомагає швидкому заповненню ковша.
4
Риття котловану, а також засипка траншей, здійснюється трактором з поворотним відвалом. Змінюваний кут лопати розташований в межах 25 градусів в обидві сторони.
5
Для розтину родючого верхнього шару ґрунту при будівництві полігону чи кар'єра підключаються бульдозери з рекультиваційних відвалами, ширина захоплення у яких істотно збільшена.
6
Універсальним можна вважати прямою відвал. Трактор з таким обладнанням, що допускають перекоси лопати, призначений для роботи з нормальним і міцним грунтом і володіє підвищеними параметрами по його різанні.
7
У тих випадках, коли поставлено завдання по самостійному виготовленню відвалу для навішування на невеликий трактор (Т-25 або його аналоги), оптимальний варіант - це зробити його зі сталевої труби, діаметр якої не перевищує 500 мм.
8
Розріжте її по довжині на три сегменти, два з яких стануть фронтальної і тилової площинами, а з третього виготовите периметр короби і Відкрилки.
9
Завзяті штовхачі привариваются до лопати і сочленяются за допомогою плаваючих шарнірів з несучою конструкцією трактора .
10
По центру тильної сторони приваріть на ребро дві пластини з товстого заліза з каліброваними отворами посередині таким чином, щоб вийшов кронштейн для кріплення штока гідроциліндра.