Як отримати освіту через інтернет. Як отримати середню освіту по інтернету.

З розвитком інформаційних технологій наше життя значно змінилася. Не виходячи з дому, можна зробити покупки, знайти потрібну інформацію, поспілкуватися з друзями і навіть отримати освіту . Існує ряд ВНЗ, що пропонують отримати освіту через Інтернет, а називається воно дистанційним. Таке освіту підійде працюючим людям, молодим мамам і тим, кому за станом здоров'я проблематично добиратися до місця навчання.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в Інтернет, сканер, принтер.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, - це визначитися зі спеціальністю, яку ви б хотіли освоїти. Після цього необхідно вибрати саме освітній заклад, в якому ви будете навчатися.
2
З'ясуйте, які документи необхідні для вступу. Зазвичай це документ про попередню освіту, сертифікат про здачу ЄДІ, паспорт, заяву. У деяких ВНЗ існує пільгова програма навчання, наприклад: для одержують на другу вищу освіту , малозабезпечених, багатодітних або працюють за фахом деяку кількість часу. У такому випадку необхідні документи, що підтверджують ваше право на отримання пільг. Всі документи необхідно відсканувати і надіслати до приймальної комісії по електронній пошті.
3
Після розгляду документів та прийняття рішення вам поштою повинні вислати договір для підписання. Також договір може привезти кур'єр, або ви самі повинні з'їздити в інститут. Уважно вивчіть договір, перевірте наявність підписів і печаток. Договір повинен бути в 2 примірниках, один з яких ви повинні підписати і вислати назад.
4
Коли всі формальності дотримані і вас прийняли - потрібно оплатити квитанцію і можна починати навчання. Зазвичай вам видається логін і пароль від особистого кабінету на сайті ВНЗ, де є вся необхідна для навчання інформація. Ви повинні самостійно вивчати літературу і виконувати завдання. Вся зв'язок зазвичай відбувається в on-line режимі або електронною поштою.
5
Після завершення навчання вас чекає державний іспит і захист дипломної роботи. При дистанційному навчанні це зазвичай відбувається через Інтернет, письмово або за допомогою відео-конференції. На вручення диплома ви приїжджаєте в освітній заклад, або вам його висилають поштою рекомендованим листом.
Зверніть увагу
При виборі освітнього закладу обов'язково переконайтеся в наявності ліцензії
Інтернет пропонує безліч видів дистанційної освіти, доступного завдяки сучасним технологіям. Займатися на курсах, підвищити кваліфікацію, підготуватися до вступу до вузу, освоїти нове хобі - візаж чи дизайн інтер'єру - можна через інтернет. Більше того, сьогодні існують і вищі навчальні заклади, що пропонують дистанційне навчання через інтернет. До вибору вузу і спеціальності в даному випадку потрібно підійти серйозно.
Інструкція
1
Головною проблемою, яка може встати перед випускниками онлайн-вузу, є недовіра працедавців до диплому. Вища освіта, отримана через інтернет, як правило, цінується нижче звичайного. Це можна пояснити поганою інформованістю і нерозумінням процесу навчання. Тому бажано вибирати серйозні, великі і відомі вищі навчальні заклади. У Росії дистанційна освіта через інтернет надають Московський державний університет економіки, МДУ ім. Ломоносова, Євразійський відкритий університет та інші. Вибирайте вуз залежно від спеціальності, яку ви хочете отримати. Фахівці не рекомендують отримувати дистанційно правові чи економічні спеціальності. Найкраще для такого виду навчання підходять комп'ютерні та математичні спеціальності.
2
Вибравши вуз і спеціальність, оцініть його, перевірте наявність відповідної ліцензії. Познайомтеся з викладацьким складом, поцікавтеся репутацією цього закладу на форумах профсообществ, задайте питання консультантам з працевлаштування. Після того, як ви переконалися у правильності свого вибору і прийняли рішення, оплатіть навчання.
3
Для дистанційного навчання вам знадобиться в першу чергу комп'ютер та інтернет. Ідеальним набором для студента є високошвидкісний інтернет, програми ICQ і Skype, веб-камера. Пройшовши вступні іспити та зарахування, ви починаєте навчання за певним сценарієм. Вам видадуть особистий пароль для реєстрації на сайті. Як правило, учні отримують по електронній пошті завдання з різними матеріалами: аудіо, тексти, відео. Деякі вузи викладають ці матеріали для скачування на своєму сайті. Студент повинен вивчити їх і виконати завдання і відправити на перевірку. Після чого викладач перевіряє роботу і залишає свої зауваження та коментарі.
4
Деякі вузи мають більш просунуту схему навчання. Наприклад, ви можете займатися у віртуальній аудиторії - лекції будуть транслюватися через інтернет. Проводяться спеціальні відеоконференції і так звані вебінари (семінари, що проводяться по мережі), де ви можете задати питання, почати дискусії з викладачами та колегами.
5
Терміни навчання для отримують вищу освіту через інтернет такі ж, як і для заочників, так як вони займаються по одному і тому ж плану, який затвердило Міністерство освіти. Вартість такої освіти найчастіше нижчі, ніж класичне денний або заочне навчання.