Як зв'язати дитячий костюмчик. зв'язати дитячий костюмчик спицями.

Надіслати своє тепло малюкові мама може за допомогою речей, виготовлених власними руками. Навчившись простим прийомам в'язання, ви зможете не тільки систематично оновлювати гардероб крихти, але і істотно заощадити сімейний бюджет. Спробуйте пов'язати, наприклад, костюмчик .
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - «блискавка»;
  • - англійські шпильки;
  • - гачок;
  • - ножиці;
  • - декоративні елементи
Інструкція
1
В'язання кофтинки для малюка почніть зі спинки. Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Наприклад, для дитини 6 місяців достатньо буде 50. Резинку в'яжіть наступним чином: 1 лицьова петля, 1 виворітна, потім знову 1 лицьова і т.д. Або можете вибрати іншу схему: 2 лицьові, 2 виворітні, 2 лицьові і т.д. Пров'яжіть таким чином приблизно 7 см.
2
Тепер перейдіть на хусткової в'язки: лицьову сторону в'яжіть лицьовими петлями, виворітну - виворітними. Як тільки довжина спинки дійде до пахв, почніть зменшення петель. Приблизно через 18-19 см від початку в'язання пров'яжіть разом 2 петлі на початку ряду і 2 в кінці. У наступних двох лицьових рядах повторіть зменшення таким же чином. Для горловини закрийте середні 14 петель. Закінчите роботу окремо з кожною частиною. Пров'яжіть ще 4 ряди на 20 петлях ліворуч, при цьому зменшуйте по 1 петлі з боку вирізу горловини. Закрийте залишилися петлі. Праворуч повторіть аналогічно.
3
Передню частину можете зробити цілісною. Для цього зв'яжіть її таким же чином, як і спинку, або доповніть роботу візерунком - косами. Після того, як ви пов'язали гумку, пров'яжіть 7 рядів наступним чином: 5 лицьових петель, 3 виворітні, 6 лицьових, 3 виворітні, потім знову 5 лицьових і т.д. Роботу в 8 ряду виконайте так: 5 лицьових, 3 виворітні, потім 3 лицьові петлі зніміть на англійську шпильку, що не пров'язуючи їх. Продовжуйте в'язати: 3 лицьові, 3 виворітні, 5 лицьових і так далі, знімаючи при цьому з 6 лицьових перші 3 петлі. Виворітний ряд пров'яжіть без змін. У наступному особовому ряду включіть в роботу зняті 3 петлі, надівши їх на спицю, але вже після провязани трьох. Через 7 рядів знову «перекрутите» петлі. Зробіть стільки ж убавленій для рукавів і горловини, як і у спинки.
4
Передню частину можете також виконати у вигляді двох поличок, зробивши на кожній з них по одній косі, розглянутим способом. Пришийте передню частину до спинки.
5
Зв'яжіть рукава. Наберіть на спиці 40 петель. 3 см виконайте гумкою. Потім перейдіть на хусткової в'язки або зробіть по центру рукава косичку. Через 20 см від початку в'язання закінчите роботу. Пришийте рукава кофтині.
6
Обвяжіте виріб напівстопчиком. Якщо передня частина складається з двох поличок, з'єднайте їх «блискавкою».
7
Для штанців наберіть також 50 петель і перші 7 см пров'яжіть гумкою. Наступні 13 см виконуйте хусткової в'язкою або продовжуйте гумкою. Потім закрийте середні 3 петлі і працюйте з кожною штаниною окремо обраним способом. Приблизно через 35 см від початку в'язання закінчите роботу. Другу частину виконайте аналогічно. Зшийте деталі. Для штанців можна гачком зв'язати шнурок з ланцюжка повітряних петель. Пропустіть його між петель гумки.
Зверніть увагу
Скорочуйте петлі тільки в особових рядах, виворітні пров'язуйте без змін.
Корисна порада
Дитячі речі зручніше в'язати круговими спицями.
Зручний, м'який і красивий костюм для дитини можуть зробити тільки люблячі і дбайливі руки близької людини. Для цього цілком достатньо мати лише основними навичками в'язання, тому з роботою впорається навіть починаюча рукодільниця.
Вам знадобиться
  • - 300 г пряжі;
  • - кругові спиці №3.
Інструкція
1
Дитяча шкіра дуже чутлива, тому для в'язання костюмчика слід підібрати дуже м'яку і ніжну пряжу. Перевірити це просто, достатньо лише прикласти її до щоки або зап'ястя. Якщо пряжа не коле, тоді і малюкові буде комфортно.
2
Багато мами і бабусі вважають, що для в'язання дитячих речей слід вибирати тільки пряжу з натуральних волокон. Однак, у неї є кілька суттєвих недоліків. По-перше, натуральні волокна часто викликають алергію, а по-друге, така пряжа дуже дорога, а так як діти ростуть швидко, то одяг доведеться часто міняти.
3
Дуже добре підходить для в'язання дитячих костюмчиків спеціальна сумішева пряжа, на етикетці до якої зазначено «Baby». Вироби з неї виходять м'якими.
4
Самою зручною моделлю для пуловера або кофтини є реглан. Причому найкраще в'язати, починаючи від горловини. Якщо костюмчик стане малий, то ви зможете надвязать його по довжині і рукавах.
5
Зв'яжіть зразок і розрахуйте кількість петель в одному сантиметрі. Виміряйте голову дитини . Помножте величину цієї мірки на кількість петель в одному сантиметрі. Наберіть на кругові або панчішні спиці петлі по вашому розрахунком.
6
В'яжіть гумкою необхідну величину обтачки горловини. Чи не в'яжіть щільно, горловина повинна бути еластичною і легко проходити через голову.
7
Далі розділіть кількість петель для реглана, спинки і полички. Від загальної кількості відніміть 8 петель (для ліній реглана, по 2 петлі на кожну). Наприклад, для горловини ви набирали 80. 80-8 = 72. Отже, для в'язання деталей залишається 72. Ці петлі розділіть на 3. 72: 3 = 24. Вийшло по 24 петлі на спинку, на перед і на рукави (по 12 на кожний).
8
Лінії для реглана відзначте ниткою контрастного кольору і в'яжіть по колу, додаючи петлі вздовж 4 ліній реглана в кожному другому ряду. Зв'язавши до лінії пахви, зніміть на шпильку петлі для рукавів. На робочу спицю наберіть така ж кількість петель і продовжуйте в'язати по колу без надбавок на необхідну довжину. В'язання закінчите.
9
Підніміть петлі рукава, також перемістіть петлі з шпильки на робочі спиці і в'яжіть по колу до необхідної довжини.
10
Якщо ви хочете кофту на застібці, то прокладете посередині полички дві строчки на швейній машинці і розріжте між цими рядками гострими ножицями. Не бійтеся, полотно не розпуститься.
11
Розріз обв'яжіть гачком стовпчиками без накиду. Пришийте блискавку.
12
Для штанців виміряйте окружність талії і зробіть розрахунок для набору петель, як описано в кроці номер 5. Зв'яжіть порожнистої гумкою 1х1 3-4 см.
13
Далі в'яжіть на необхідну довжину до ніжок. Зверніть увагу, що ця відстань має бути таким, щоб штани можна було вільно надіти на памперс.
14
Розділіть загальна кількість петель на два і в'яжіть кожну штанину по колу роздільно на потрібну довжину. В'язання закінчите. У гумку вставте еластичну тасьму.