Як поставити безконтактне запалювання. ваз 2106 Як поставити електронне запалювання.

Використання безконтактного запалювання дозволяє підвищити напругу, що подається на свічки і, відповідно, поліпшити показники пуску двигуна. У безконтактної системі запалювання для розмикання ланцюга низької напруги замість переривника використовується електронний комутатор, в якому функції розмикання ланцюга виконує вихідний транзистор.
Вам знадобиться
  • - безконтактний трамблер;
  • - комутатор;
  • - котушка запалювання;
  • - комплект проводів безконтактного запалювання;
  • - свічки ;
  • - інструмент (ключі на 8 і 10 для установки котушки, ключ на 13 для зняття і установки трамблера, викрутка і дриль зі свердлом по металу).
Інструкція
1
Зніміть кришку з високовольтними дротами. Вимкніть високовольтний провід з котушки. Короткими включеннями стартера виставте бігунок трамблера в положення, перпендикулярне двигуну. Після цього стартер включати не можна.
2
Для правильної установки корпусу нового трамблера зробіть мітку на двигуні навпроти середньої з 5 міток на трамблере, призначених для регулювання кута випередження запалювання.
3
Зніміть старий трамблер і відключіть провід з котушки, що йде на трамблер. Зніміть кришку з нового трамблера. Вставте в двигун новий трамблер таким чином, щоб його бігунок став в положення, перпендикулярне двигуну. Поверніть корпус трамблера, поки середня мітка на його корпусі не співпаде з міткою на двигуні. Одягніть нову кришку з високовольтними дротами на новий трамблер.
4
Поміняйте стару котушку на нову і підключіть до неї штатні дроти. Підключіть високовольтний провід трамблера до контакту на котушці.
5
Знайдіть вільне місце для установки комутатора. Наприклад, для автомобіля ВАЗ-2106 комутатор можна встановити в вільне місце між бачком омивача і лівої фарою. Просвердлите 2 дірки і прикрутіть комутатор саморізами. Не забудьте прикрутити до корпусу дріт заземлення комутатора (чорного кольору). Підключіть комутатор у відповідний роз'єм. Перевірте правильність підключення всіх проводів.
6
Перевірте працездатність встановленої системи безконтактного запалювання запуском двигуна автомобіля.
Зверніть увагу
При виконанні робіт по установці безконтактного запалювання від'єднайте зажим від мінусової клеми акумулятора, щоб уникнути ураження електричним струмом.
Корисна порада
Так як електронні комутатори часто виходять з ладу, при покупці комплектуючих придбайте запасний комутатор.