Як заправити картридж hp самостійно. q3713a картридж заправити самому.

Якщо у вашому принтері закінчився картридж - зовсім не обов'язково купувати новий або платити гроші сервісному центру за перезаправку. Маючи потрібні знання, ви цілком можете самостійно здійснити нескладну процедуру перезаправлення картриджа для принтера HP, попередньо з'ясувавши, яка у вас модель принтера, і який в ньому встановлений тип картриджа. Представлена нижче інструкція підходить до більшості струменевих принтерів HP.
Інструкція
1
Витягніть картридж з принтера, візьміть очищувальну серветку для комп'ютерної техніки та акуратно протріть соплову пластину - зовнішній елемент друкуючої головки картриджа. Тепер візьміть чисту серветку і поставте на неї картридж так, щоб друкуюча головка виявилася внизу.
2
Зніміть з кришки картриджа наклейку і підготуйте шприц з тонкою голкою для заправки, заповнений чорнилом потрібного кольору. Колір чорнила повинен відповідати кольору отвори, в яке ви їх заливаєте. Всього отвори три - за кількістю трьох кольорів чорнила. Заливайте кожен колір по черзі, вставивши голку в отвір.
3
Заправляйте картридж чорнилом доти, поки ви не побачите їх надлишок в заправну отворі. Після цього шприц потрібно дістати, ретельно промити і висушити голку, після чого набирати інші чорнило і заправляти резервуар з наступним кольором.
4
Слідкуйте за тим, щоб чорнило не змішувалися у картриджі - протирайте і промивайте шприц, протирайте зайві чорнило на самому картриджі.
5
Після закінчення заправки всіх отворів потрібними квітами, герметично заклейте їх наклейкою або скотчем. Потім візьміть тонку голку і проткніть скотч над кожним отвором.
6
Перевірте, чи не потрапили чорнило на соплову пластину і голівки. Очистіть серветкою залишки чорнила, переконайтеся, що картридж чистий і готовий до використання.
7
Вставте картридж в принтер, увімкніть його та перевірте коректність друку.
Зверніть увагу
Якщо у вас виникли труднощі при заправці якій наступній установці картриджа, негайно зверніться в сервісний центр.