Як зробити, щоб відео менше важило. Як менше важити.

Як і будь мультимедійний файл, відео може мати різні розміри, в залежності від своєї якості, тривалості та деяких інших параметрів. Зробити так, щоб відео важило менше, можна різними способами.
Інструкція
1
Для початку скачайте і встановіть спеціальний софт, який здатний конвертувати відео, змінювати розмір картинки і бітрейт. Наприклад, безкоштовну програму Any Video Converter, який можна завантажити з офіційного сайту за посиланням: http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/. Встановіть дану програму на комп'ютер і запустіть її.
2
Виберіть відеоролик, розмір якого ви плануєте зменшити. Завантажити відеоролик в Any Video Converter можна за допомогою кнопки "Додати відео", яка розташована в лівому верхньому кутку вікна програми. Після натискання даної кнопки відкриється вікно Провідника, в якому необхідно буде вказати шлях до відеоролика. Для того щоб відео стало важити менше його необхідно конвертувати в інший формат. З'ясуйте, в якому форматі зашифровано вихідне відео (це можна зробити, подивившись властивості ролика прямо в програмі), потім виберіть кінцевий формат для вашого відео. В програмі встановлено кілька налаштувань для кінцевого формату відео, наприклад, натисканням однієї кнопки можна вибрати формат для інтернету, звичайний формат відео для перегляду на комп'ютері або медіаплєєре, або формат, що передбачає запис на DVD-диск. Після вибору формату натисніть "Кодувати", попередньо встановивши папку, в яку буде зберігатися конвертований файл.
3
Для зменшення "ваги" відеофайлу необов'язково його конвертувати. Формат можна залишити вихідним, виставивши при цьому в налаштуваннях програми у правому нижньому куті опції відео, змінивши його дозвіл, бітрейт і частоту кадрів в меншу сторону. Теж саме можна зробити з аудіодоріжкою кліпу. Після цього аналогічним способом виберіть папку для збереження та натисніть "Кодувати". Вихідний файл буде мати менший розмір картинки і якість відео, будучи при цьому придатним до перегляду на слабших пристроях з меншою діагоналлю екрана.
Іноді, коли особливо цікаве відео хочеться викласти в інтернет або використовувати в відеопрезентації, користувач стикається з проблемою занадто великого розміру оригінального відеофайлу. Надмірний обсяг відео не дозволяє опублікувати його на більшості відеохостінгів, затримує швидкість завантаження і швидкість перегляду - тому, якщо ви хочете публікувати відео в інтернеті, вам потрібно освоїти найпростіший спосіб зменшення розміру будь-якого відеофайлу за допомогою вбудованої в систему програми Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Знайдіть у списку програм в Пуску Windows Movie Maker і запустіть його. У лівому верхньому куті ви побачите панель меню. Виберіть на ній рядок «Імпортувати відео», і у вікні, провідника знайдіть і відкрийте відеофайл, який потрібно зменшити.
2
У нижній частині вікна програми ви побачите лінію розкадровки (TimeLine). Клікніть на завантажене відео лівої клавішею миші і, затиснувши клавішу, перетягніть його на цю лінію, після чого відпустіть клавішу миші.
3
В меню оберіть розділ «Файл» і натисніть на підрозділ «Зберегти відеофайл». У вікні, вкажіть «Мій комп'ютер» і натисніть «Далі», після чого введіть нове ім'я вашого відеофайлу і вкажіть папку на комп'ютері, в якій відео має бути збережено.
4
Знову натисніть «Далі». У вікні клацніть на кнопку показу додаткових параметрів відеоформату і виберіть в цьому розділі «Інші настройки». Відкриється окреме меню, в якому зі списку вам потрібно вибрати рядок Video for broadband з настройками 512 kbps, 340 kbps і 150 kbps.
5
З цих трьох варіантів бітрейта виберіть перший - зі значенням 512, так як він дає максимальну якість при невеликій вазі готового файлу. Якщо якість непринципово, а розмір відео повинен бути ще менше, вказуйте більш маленький бітрейт.
6
Натисніть «Далі», а потім збережіть відео в обраній папці з вибраними характеристиками. Натисніть «Закінчити» - ваша відеозапис успішно зменшена, і її можна публікувати в інтернеті.