Як зняти кришку акумулятора.

В акумулятори з рідким електролітом періодично потрібно додавати воду. Частота додавання води визначатиметься характером використання акумулятора і температурою його експлуатації. При зарядці акумулятори виділяють велику кількість вибухонебезпечного газу, тому роботи з ними потрібно виконувати з особливою обережністю.
Вам знадобиться
  • - ключ з гумовою рукояткою для відключення акумулятора.
Інструкція
1
Вимкніть і огляньте акумулятор. Верхня поверхня і клемні з'єднання повинні бути сухими. Якщо на верхній поверхні є рідина, це означатиме надлишок залитої в акумулятор рідини.
2
Перевірте надійність закріплення всіх захисних ковпачків на акумуляторі. Очистіть верхню поверхню акумулятора , клеми і з'єднання від сміття за допомогою дрантя, розчину харчової солі, щітки і води. Слідкуйте за тим, щоб очищуючий розчин не потрапив всередину акумулятора .
3
Перед додаванням води повністю зарядіть акумулятор. Додавати в розріджене (частково заряджений) акумулятор воду можна тільки в тому випадку, якщо видно пластини. Тоді доливайте воду доти, поки не закриєте пластини і зарядити. Зарядку акумулятора проводите в добре провітрюваному приміщенні.
4
Зніміть кришку акумулятора (при її наявності) і відкрутите захисні ковпачки. Переверніть ковпачки, щоб на їх внутрішню поверхню не потрапила бруд.
5
Долийте воду до рівня на 3 мм нижче вентиляційної свердловини. Закрутіть назад захисні ковпачки
Зверніть увагу
Не паліть поблизу акумулятора. При заряді акумуляторних батарей виділяється вибухонебезпечна суміш водню з киснем. Щоб електроліт не витік, не нахиляти акумулятор більш ніж на 45 °. Не допускайте попадання електроліту на незахищені ділянки тіла, користуйтеся захисними костюмом, рукавичками очками.
Корисна порада
Для захисту клем акумулятора від корозії покрийте їх тонким шаром вазелінового масла. Все кабельні з'єднання повинні бути затягнуті відповідно до специфікацій. Сильне затягування клем може привести до їх поломки.