Як зробити портфоліо вихователя.

Складання правильного портфоліо - одне з головних складових успішного влаштування на роботу. Особливо це важливо при професії "вихователь". Дітей ніколи не віддадуть в руки малограмотних, недобрих, зациклених на своїх проблемах няньок.
Інструкція
1
Найголовніше в портфоліо вихователя - позитивні відгуки з минулих місць роботи. Всі рекомендації повинні бути забезпечені контактними телефонами колишніх роботодавців. Це дозволить підтвердити дані з портфоліо у разі потреби.
2
Диплом про закінчення інституту. Дуже часто роботодавцям потрібні вихователі саме з вищою освітою. Воно може бути як педагогічним, так і психологічним, орієнтованим на дитячу та вікову психологію. В портфоліо краще вкласти копію документа, а оригінал пред'явити якщо попросять.
3
Атестат або сертифікат, виданий на курсах вивчення іноземних мов. Якщо він є - відмінно, можна вкласти його копію в портфоліо . Якщо немає документа, але іноземну мову вивчений досконало, будьте готові до іспиту на співбесіді. Швидше за все, роботодавець попросить розповісти щось на закордонному говіркою. Це покаже рівень знання мови і правильність вимови звуків.
4
Медична довідка. При влаштуванні в державні установи вона обов'язкова. Приватні роботодавці теж, швидше за все, попросять пред'явити документ, що підтверджує здоров'я.
5
Документи, в яких записані відомості про дітей - паспорт або свідоцтво про народження. Дуже часто роботодавці шукають вихователя, що вже має власних дітей. Ксерокопії цих паперів будуть не зайвими в портфоліо .
6
Додаткова інформація - сертифікати з курсів підвищення кваліфікації, документ про музичну освіту, фотографії з вихованцями. Все це обов'язково потрібно додати до портфоліо . Це дозволить роботодавцю створити об'ємну картину особистості вихователя.
7
Усі матеріали вкладіть спочатку в окремі файли. Потім помістіть їх в красиву жорстку папку. Роботодавцю буде зручніше тримати в руках скомпоновані документи, ніж розсип окремих листів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZhxRquJnHds